Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pénztáros vagyok élelmiszer...

Pénztáros vagyok élelmiszer boltban, hogy kell kezelni a problémás öregeket?

Figyelt kérdés
Több probléma elő szokott fordulni náluk, pl. hozzák a 1,5 éve lejárt kuponjukat, nem tudják értelmezni az akciókat-árakat és ezeket a problémáikat rendkívül agresszíven adják elő, csak a saját igazukat mondják. Sokszor velem kötekednek a magas élelmiszer árak miatt is, mert azt hiszik hogy nekem közöm van hozzá mert a bolt alkalmazottja vagyok (amúgy a magas árakról a bolt sem tehet). Aztán ott vannak akik beszélgetni akarnak, majd besértődnek ha útban vannak a pénztárnál, előadják a hattyú halálát hogy ő régen fél órákat is beszélgetett a piacon a kofákkal minden nap, micsoda semmirekellő alak vagyok.
2022. okt. 13. 09:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Türelemmel. A munkád része. Nyilván van egy határ, pár hete a pénztárnál egy vásárló a mögötte állót vénqrvázta üvöltve, majd mikor a pénztáros a védelmére kelt , őt. A pénztáros ennek ellenére nagyon határozottan és a körülményekhez képest udvariasan kezelte a dolgot.

Egyébként kb. olyan a kérdésed, mintha egy szerelő azt kérdezné, mit csináljon, ha nem lazul meg egy csavar.

2022. okt. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Aham. Igen. Ühüm. Ez van sajnos. Ahhhham. Az üzletvezetőt kérdezze.

Fejben pedig legyél máshol.

2022. okt. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Türelemmel, tisztelettel!

Mostanába egyre több lesz, emelik a nyugdíjakat!

Ha bunkózól álandóan szivatni fognak, ha jófej vagy akkor meg végighallgathatod az egész életüket mindennap!

Az életedet meg fogják enni, szóval ha nem bírod akkor válts melót...

2022. okt. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%
Ajánlom figyelmébe az üzletvezetőt, higgadtan, halkan.
2022. okt. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Huh én csak mesélni jöttem.

Én is dolgoztam boltban, kisvárosban kb. állandó vevőkörrel. Saját boltja volt a tulajnak, nem franchise de olyan coop méret.

Volt egy néni aki erőszakosan mindig ott akarta befizetni a csekkjeit és neki állt feljebb, hogy nem tudja, kb 50 méterrel arrébb volt a posta, de bizonygatta, hogy eddig is itt fizette.

Anno a bolt egy kínai üzlet volt, így volt aki mindig fel akart menni megnézni a ruhákat.

Aztán volt olyan vevő is akit ha megláttam bemenekültem a raktárba és néztem a kamerát, hogy mikor megy el, addig nem mentem ki. Jokernek hívtuk, hosszú zöld haja volt, foga egy darab se, koszos büdös volt, és mindig volt nála egy lista, de nem tudott olvasni, azt adta valaki kezébe és nekünk kellett összeszedni amit kért. Volt, hogy valamit nem tudtam róla kiolvasni és lehülyézett :D

Életem első munkahelye volt érettségit követően, őszintén hatalmas megkönnyebbülés volt amikor felmondtak mert túl sokan voltunk, bevétel meg alig és nem tudták kitermelni a fizunkat.


Idegörlő lehet, ha már csak abba belegondolok, hogy az egyszem öreg szomszédbá minden egyes alkalommal ha összefutunk, ha heti egyszer akkor heti egyszer, ha napi 3x akkor 3x meséli el ugyan azt.

2022. okt. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Ez is azt bizonyítja, hogy a kor semmit sem jelent és nem ad okot semmilyen tiszteletre, a hülyék is megöregszenek, a jók bezzeg hamar meghalnak.
2022. okt. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Mosolyogva...
2022. okt. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17%
Először nem azért fizetnek hogy bíráld az embereket! Önkontroll!
2022. okt. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Válaszold meg udvariasan a kérdésüket, szolgáld ki őket, stb. tedd meg, ami a feladatod, utána pedig fel se nézz a kasszából, csinálj, úgy mint aki elfoglalt. Ha nagyon agresszívnek látod, és félsz, hogy felpofoz, vagy az előbbire se kapcsol és megy el, akkor fordulj el, és csinálj úgy, mintha sürgősen pakolnod kellene valamit.
2022. okt. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%
Adnék nekik egy taslit a helyedben, hogy tudják, hol helyük.
2022. okt. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!