Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Titeket nem idegesít, nem...

Titeket nem idegesít, nem fáraszt le, ha kaja közben jönnek folyamatosan az emberek, és "jó étvágyat!"?

Figyelt kérdés

Amikor már evés közben a 30. ember mondja, hogy jó étvágyat, agyvérzés közeli állapotban mondom, hogy köszi, viszont!

Vagy csak simán vissza, hogy jó étvágyat.


Aki kajálás közben kezet fog velem, az h*lye és retardált. Szerintetek?


A köszönéssel is így vagyok. Idegesít, azoktól meg pláne, akikkel keveset beszélek (amúgy se beszélek valami sokat). Nem dolgozom közvetlenül velük a területen, az épület másik felében dolgozik, de azért haverkodni szeretne.

Miért nem veszi az ilyen észre magát, hogy unszimpatikus, jobb lenne ha kerülne.

Az extrovertáltaknak ez biztos jó érzés, de nekem inkább fárasztó.


Titeket ez nem zavar? Én vagyok a bunkó és illetlen?



2022. nov. 1. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
teljesen megértelek, mert én is így vagyok vele, de ezt szokták meg az emberek, köszönnek és jó étvágyat kívánnak egymásnak, ezt el kell fogadni sajnos 😅
2022. nov. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Rohadtul utálom. A legjobb mikor megkérdezik, hogy mit eszünk? vagy hmm de finom az illata. mi ez? Hát anyád bmeg. Én senkinek nem mondom. Utálom azt is, hogy reggelente kezelgetni kell több mint 30 emberrel. Borzasztó.
2022. nov. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
inteni kell és kész.
2022. nov. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Engem nem zavar. Megtanultam, mikor és hol kell úgy ebédelni, hogy egyetlen emberrel se találkozzak. Egyébként sem vagyok a nagy közösségi ebédelések híve: nincs fél vagy háromnegyed órám a felesleges jópofizásra, letudom öt perc alatt, aztán mennem kell vissza dolgozni, mert van tennivalóm bőven. A kollégáim megengedhetik maguknak a szusszanást ebédidőben beszélgetéssel, kávé-cigivel, én sajnos nem vagyok annyira ügyes és hatékony, mint ők.
2022. nov. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Örülj neki, a sitten azt mondanák neked kapd be .
2022. nov. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa, nekem még sosem kívánt 30 ember jó étvágyat.. ha valakivel leülök enni akkor egymásnak szoktunk, de másképp ezt nem is tudom elképzelni
2022. nov. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#6 attól függ hol dolgozol, nekem közvetlen 18 munkatársam van, de több százan, több ezren vagyunk. Nyilván nem egyszerre, hanem ahogy érkeznek sorban, mint a kacsák.


#5 nem vagyok gyerek, hogy belém kéne dédelgetni a kaját, "szépen egyél", "kapd be szépen". :)


Akkor megnyugodtam.

Van amikor oda se nézek, amikor valaki jó táplálkozást kíván nekem. Vagy erőltetett vigyorral mondom vissza, hogy "neked is" (közben arra gondolva, hogy remélem az lesz az utolsó étel, amit életében meg fog enni).

2022. nov. 1. 19:47
 8/13 anonim ***** válasza:
59%

A 3 jól mondja.

Ez egy ilyen konvencionális f*ág amúgy, ami idegesítő.

2022. nov. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

Én attól vagyok ki, amikor a személyzeti kajáldából kifele is mindenki mondja, hogy további jóétvágyat, számomra az már a röhejes kategória. És akkor neked meg természetesen mondani kell, hogy egészségedre, meg kifele neked is ezt a full cringe szöveget, mert lebunkóznak.

Nekem is volt olyan kolleganőm, amikor kintről hoztam a kaját, és szinte a kajám felé hajolt, hogy "hm, finom az illata, mi ez, hol vetted, mennyi volt" na ott nekem is kezdett elszakadni a cérna...

2022. nov. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#3 inteni? 🤔 Ha így intek amikor jó étvágyat kívánnak 🖕, az társadalmilag mennyire elfogadott és emberbarát?

A "további jóétvágyat" szöveg még idegesítőbb, egyetértek. Olyankor ha azt mondanám, hogy "fulladj meg", "dögölj meg", "mássz vissza anyukád pitsájába"🥰.


Köszönöm a válaszokat.

És jó étvágyat kívánok! 🙂

2022. nov. 2. 08:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!