Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi idő mire kibukik...

Mennyi idő mire kibukik valakiről, hogy semmi érzéke nincs a munkakörhöz?

Figyelt kérdés

Diploma után egy kis családi vállalkozásnál voltam egy irodai laza pozícióban, viszont mivel inkább a tapasztalatszerzést gondolom fiatalon a fontosabbnak, ezért jelentkeztem egy multihoz, egy teljesen más pozícióra.


2,5 hete dolgozom itt, viszont egyenlőre azt érzem, hogy semmi közöm sincs a munkakörhöz, és soha nem fogom tudni megtanulni, bármennyire is szeretném.


Ami nehezítés, hogy az egyik cégcsoport, akikkel dolgozni fogok, hozzájuk aki betanítana felettesem holnap lesz utoljára, ezért az egész kapkodósra sikerült, és nekem nem is jött át a magyarázata sok esetben, ha belekérdeztem és válaszolt, csak jobban összezavarodtam.


Eddig csak néztem, hogy a többiek hogy dolgoznak, meg videóra volt rögzítve az egész, jövőhéten viszont már élesben én fogok csinálni mindent, és akárhányszor nézem meg a felvett videókat amiben valamelyik felettesem csinálja, úgy érzem, hogy én ehhez hülye vagyok...:D


Az egyetlen reményem az, hogy ha majd én csinálom, akkor nem fog majd vészesnek tűnni.


Azt mondják 3-4-5 hónap mire rlvileg rutinszerűen fog menni a dolog, annyira összetett, hát ebben is csak reménykedni merek :D


2022. nov. 8. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Munkakörtől is függ, nincs egységes válasz. És nem is az a baj, ha nem tudsz valamit elsőre, hanem az, ha nincs fejlődés, nem csinálod jobban, mint a múlt héten. Ez már egy-két hét alatt is kiderülhet. De ha mindig van fejlődés, akkor van hozzá érzéked.
2022. nov. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

18 éve vagyok az államigebn egy olyan munkakörben amihez se végzettségem se affinitásom se semmim. és csinálom 18 éve. HOGY? SZARUL.

És? kirúgnak? nem.

bért megkapom? Meg.

Hát akkor...

2022. nov. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem szalagmunkás vagy, 2,5 hét alatt esélytelen megtanulni bármilyen munkát bármilyen munkahelyen.
2022. nov. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pár hét biztos.
2022. nov. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De úgy se az számít, hogy ki hogy tud. Inkább az ismeretség. Ami nem mindig baj, mert persze, hogy az ismerőse, rokona fontosabb, mint egy ismeretlen. De azért egy bizonyos mérték utána már ezt is túlzásba lehet vinni, és szerintem az se tesz jót. De ez csak a kevés munkahely miatt van.
2022. nov. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj h csak nézed. Úgy kellett volna hogy Te csinálod és segítenék h mit csinálsz. Így gyorsabban tanulsz. A nézelődéssel nem tanul az ember. Cselkeveseket jobban megjegyzi az agyad. A tanulás is így működik. Ha csak nézed h a matek feladatokat h oldják meg azzal nem fogod tudni, de ha te oldod meg a példákat akkor igen
2022. nov. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!