Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagy baj ha náthásan dolgozik...

Nagy baj ha náthásan dolgozik az ember?

Figyelt kérdés
Ja és persze ha pl igen vagy nem milyen munkakörben nagyjából

2022. nov. 11. 11:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%

Ha olyan a munkád, hogy nem mész emberek közé, pl. HO-ban dolgozol, akkor kicsit sem gond.

Ha lehetőség van akár csak egy embert megfertőzni, akkor gond. Persze a lehetőséget csökkentheted mondjuk maszkkal, abból is az egyszer használatos orvosival.


Én már iskolás koromban is utáltam, ha valaki köhögve vagy tüsszögve ült mellettem, pedig akkor még eszünkbe nem jutott egy covidféle járvány.

2022. nov. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem baj.
2022. nov. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Egy vicc, hogy azt mondják, ne menj be dolgozni azért mert köhögsz vagy tüsszögsz. Az még rohadt messze van a keresőképtelen állapottól. Tessék beszedni a vitaminokat, bőségesen fogyasztani az egészséges ételeket, és sok időt tölteni a napon, és akkor nem fog belepusztulni az ember immunrendszere abba, ha tőle 10 méterre valaki eltüsszenti magát. Lehet leszavazni :P
2022. nov. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
44%
Hőemelkedéssel, lázzal szerintem nagy felelőtlenség munkába menni. Egyszer egyik munkatársam így jött be, hogy láza volt, köhögött, tüsszögött és egy csomó gyógyszert bevett, hogy lemenjen és tudjon dolgozni. Ilyen esetben szerintem elég nagy gondatlanság emberek közé menni. De enyhébb náthánál még teljesen elfogadható, ilyenkor én sem maradnék otthon.
2022. nov. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
4 influenzás volt?
2022. nov. 11. 12:51
 6/18 anonim ***** válasza:
41%
#5: koronás, és egy embert meg is fertőzött az irodában. Szóval ilyen betegen elég önző dolog munkába jönni.
2022. nov. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Az viszont tényleg durva és felelőtlen, az az egy ember valszeg meg is kérdezte h miért jött?
2022. nov. 11. 13:07
 8/18 Metionin ***** válasza:
40%
Ha nem engedheti meg az illető, hogy otthon maradjon, akkor tegyen meg mindent az ellen, hogy a többieket megfertőzze. Vegyen fel maszkot, fertőtlenítse maga után a munkaállomást, ne turházzon mások arcába, mosson sokszor és alaposan kezet. Ha ezeket betartja, akkor minimális az esély, hogy továbbadja a dögvészt. Ha megteheti, akkor persze maradjon otthon, de nyilván ezt nem minden esetben lehet kivitelezni.
2022. nov. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Maszk az alap meg elhúzódom kb mindenkitől idebenn. Illetve messzebb tudo menni orrot fújni
2022. nov. 11. 13:43
 10/18 anonim ***** válasza:
58%
Én még koronásan is mentem dolgozni, nem éreztem a szagokat, ízeket, hát emiatt biztos nem fogok állományba menni. Nátha meg nem betegség.
2022. nov. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!