Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnököm állandóan gúnyolódik...

Veronica16 kérdése:

A főnököm állandóan gúnyolódik velem mit tehetek ? Nos arol van szó hogy folyton bele szól abba hogy èn dohányzom pedig semmi kőze hozzá .

Figyelt kérdés
A főnököm örökké beszologat nekem .Ilyet mond nekem hogy rajtad nem látszik semmi .Manipulálja a viselkedését ő nem hibázhat soha .Hagyja hogy a bácsik folyton mocskolodjanak velem.23 éves lány vagyok .Mocskolódó fajta ember mindig belém kőt.Folyton zaklat hogy vegyem észre őt és jöjjek vele össze .Én nem akarok tőle semmit .Mit tanácsoltok szólítsam meg hogy hagyjon békén .Az a gond hogy édesapám is itt dolgozik ahol én ezért nem szóltam még rá meg hát anno segített is rajtunk de a viselkedése katasztrófa mit tehetnék adjatok ötleteket kérlek .Rengeteget ordít meg folyton csufolodik .

2022. okt. 25. 20:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Tanulj meg írni és tegyél le estin egy érettségit.
2022. okt. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kedves kommentelő mire érted azt hogy tanuljak meg írni ?
2022. okt. 25. 21:04
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Sok a helyesírási hibád, sok szót nem így írunk.

Ha javítasz rajta lesz esélyed jobb helyre menni.

2022. okt. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Miért raksz space-t a pont előtt? 😅
2022. okt. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
Vagy felmondasz és keresel egy olyan melóhelyet, ahol pénzért, és nem szexért kell dolgozni, vagy felveszed a döglött tengericsillag pózt (szétteszed a lábad és fekszel mint egy hulla).
2022. okt. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
8%

De az írásod alapján te még nálam is sötétebb vagy, szerintem nem nagyon találsz másik munkát.


Szóval okos enged.. tedd szét szépen a lábad, és maradhatsz a cégnél.

2022. okt. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
Örömlányként sokkal többet tudsz keresni és sokkal több beleszólásod lesz kivel fekszel le és mit vállalsz.
2022. okt. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

"Veronica16"


Ha 16 vagy, ezesetben fordulj a szüleidhez vagy a rendőrséghez, munkaügyi központhoz, munkaügyi bírósághoz.

2022. okt. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Íjra a kérdés alatt, hogy 23 éves.
2022. okt. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Veronika 16 évesen, vagy '16-ban regisztrált. Most meg 23 éves. Értem én, hogy nehéz értelmezni ezt a szöveget, de nem ennyire.


Kicsi lány, menekülj, amilyen messze csak tudsz. Ne csak a munkahelyedről, az egész környezetből is, ahol egy kiskirály, aki lekötelezte édesapád, szexuálisan zaklathat, és te nem tehetsz ez ellen kb. semmit emiatt.

Ne hallgass azokra, akik szerint szét kell tenni a lábad, ez méltatlan egy emberi lényhez, neked is csak egy életed van. Keress valamilyen állást, ahol adnak szállást is (ha nem tudod, hogy kell, akkor írj nekem egy privát üzenetet, és segítek nagyon szívesen!)

Ha már elköltöztél, és dolgozol, akkor kérlek, próbálj meg mellette tanulni. Tedd le az érettségit, ha nincsen még, és tanulj ki legalább egy szakmát. Ha nem suliban tanulod, hanem felvesznek valahová, és ott betanítanak, az is jó. De mindig képezd magad, minél többet tanulsz, annál kevésbé leszel kiszolgáltatott az ilyen szaralakoknak. Egy idő után, azon túl, hogy fenntartod magad, nem kollégiumban, vagy munkásszállón, hanem egy albérletben (még, ha csak egy szoba is), majd eljutsz oda, hogy tudod támogatni a szüleidet is, és nem kell ilyen rohadékok segítségéért pitizniük. Mert ez iszonyatosan nincs rendben. Ha most szólnál apádnak, valószínűleg melléd állna, de akkor ugye elvesztitek a megélhetéseket. Menj, és keresd meg a saját megélhetésedet egy olyan környéken, ahol jobbak a lehetőségek, és viszonlag ritkák az ilyen szaralakok. Tényleg írj nyugodtan egy privit, összedobok neked egy önéletrajzot, beadom egy pár olyan helyre, ami megfelelő lehet, és még az interjút is elpróbálhatjuk telefonban, ha szeretnéd.

Neked is csak egy életed van. Sokkal többet, jobbat érdemelsz ennél, hidd el nekem.

2022. okt. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!