Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Próbaidőben kell hétvégi...

Próbaidőben kell hétvégi műszakot vállalni?

Figyelt kérdés
Nem vállaltam el. Érdemes lett volna?
2022. nov. 12. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. nov. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hol? Milyen munkakör?
2022. nov. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az mindegy, nem lényeges.
2022. nov. 12. 14:18
 4/6 anonim ***** válasza:

De lényeges, mert hogyha mondjuk egy irodáról vagy vállalatról van szó, ahol kb. 3-4 havonta egyszer várnak el hétvégi munkát, akkor valószínűleg nem nyom túl sokat a latba, hogy most nem vállaltad el. De ha viszont egy vendéglátóipari egységről, ahol azt várják, hogy a hónap 4 hétvégéjéből legalább kettőt munkával tölts, ott már nem biztos, hogy jónéven veszik, hogy visszautasítottad.

Meg az is lényeges kérdés, hogy ez egy választható opció lett volna, vagy pedig kiszabták, hogy dolgoznod kell hétvégén, csak te végül kikönyörögted, hogy mégse kelljen?

2022. nov. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ezek közül egyik sem. Nem volt kötelező lehetett választani, én azért nem vállaltam mert akkor abban a pillanatban ez volt hirtelen a gondolatom, mert így is van elég hajtás hétfőtől-péntekig.

Azért kérdeztem mert utólag elgondolkodtam, azért lett volna jobb vállalni, de nem gondoltam át. Természetesen ha legközelebb megkérdezik tőlem igent mondok.

Csak félek nehogy kirúgjanak...

2022. nov. 12. 16:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahol én dolgozok ott kell, non-stop nyitva vagyunk, az interjún id elhangzik hogy hétvégénnis van munkavégzés.
2022. nov. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!