Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Multik szellemi munkakörben...

Multik szellemi munkakörben milyen okokból szoktak próbaidőben megválni a munkavállalótól? Mit lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
2021. jan. 15. 21:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert sötét mint az éjszaka...


Nálunk kapocskiszedés és irat előkészítés volt rábízva, mint "kezdőre" és ez se sikerült neki.

2021. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nekem kicsit több időt igényel
2021. jan. 15. 22:42
 3/17 anonim ***** válasza:
Mi igényel több időt?
2021. jan. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk azt se rúgták ki, aki nem tudott csatolmányt tenni egy mailbe. Önként mondott fel 5 nap után.
2021. jan. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Tudást, bocsánat. Fáradt vagyok.

:D

2021. jan. 15. 22:55
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
8 éve multiknak dolgozom, hírből sem ismerek olyat akit próbaidő alatt kirúgtak volna.. ahhoz rettentő hülyének kell lenni szvsz...
2021. jan. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%
Én is multinál dolgozom és én se hallottam olyat, hogy valakit kirúgtak a próbaidő alatt. Multinál a legnagyobb kockázat a leépítés és átszervezés.
2021. jan. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
6 vagyok. Közben eszembe jutott, hogy láttam mégis egyvalakit, akit a próbaidő alatt tettek ki. Verbálisan ráborította az asztalt a teamleaderre azzal, hogy a csapat tele van idióta seggfejekkel. Az tényleg nem volt elegáns.
2021. jan. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig több kollégámat küldték el próbaidő alatt, jellemzően utolsó nap. Az indokok szinte mindig ugyanazok voltak: lassú volt, szakmailag nem volt felkészült, ezerszer el kellett mondani neki ugyanazt, nem volt önálló, nem találta fel megát, nem tudott fejlődni, esetleg nem is érdekelte az egész. Volt olyan, elvileg senior pozit betöltő ember, akinek sokkal nehezebb volt bármit megtanítanunk, mint előtte bármelyik gyakornokunknak ugyanazt. A gyakornokoknál az a "fő bűn" általában, ha olyanokkal mennek a főnökhöz állandóan, amit amúgy egy max 5 perces google kereséssel megoldhatnának maguk is.
2021. jan. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Milyen multi ez, ha szabad kérdeznem?
2021. jan. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!