Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Közvetítő cég napi bejelentéss...

Közvetítő cég napi bejelentéssel kiküldött egy céghez szombaton.Elején él lett Cseszve 8-ra küldött,cég azt mondta 6-ra kellett volna menni.Muszak végén a jelenléti ívbe kerestem magam.Nem volt sehol a nevem alá se tudtam írni.Normális?(Többi lent)

Figyelt kérdés

Mondtam a hölgynek nincs rajta a nevem kétszer átnéztem.

De akkor is ott van megnéztem mégegyszer akkor se volt.

Annyi nem volt kijöjjön az irodából.

Cuccaimat sehova nem tudtam elrakni ahol van hely tegyem le.Vittem szendvicset és inni valót azt is lenyúlták


2022. nov. 13. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem. Most jobb, hogy erre választ kaptál?
2022. nov. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
39%
Valami nekem stimmel itt. 6-ra kell menni akkor miért 8 órára küld oda? Miért napi bejelentéssel foglalkoztat ahelyett hogy bejelentene? Jelenléti ív nem ártana mert akkor biztos ott voltál így meg a cég is meg a közvetítő is letudja tagadni. De amelyik céghez közvetítő kell ott megy a mutyi rendesen... Dolgoztam én is közvetítőként egy cégnél és le is nyúltak a pénzből rendesen sőt mikor hétvége volt akkor a cég dolgozói dupla órabért kaptak mi meg akik közvetítővel voltunk mi csak az alap Sima órabért.... Amint lehetett otthagytam a francba! Sajnos most gáz van szóval kérdezz rá ezekre amiket leírtam mert így akkor mi a garancia hogy kifizetnek? Napi bejelentésnél nincs tb sőt gyakorlatilag nem adózol így olyan mintha nem is dolgoznál inkább ez nekik éri meg jobban mert nagyon minimálisan adóznak utánad és nem kell utánad fizetniük semmit. Napi bejelentés elmegy egy két hétig de ha azután sem jelent be normálisan akkor azzal csak te szivsz!
2022. nov. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!