Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha új munkahelyen kezdetek,...

Ha új munkahelyen kezdetek, milyen érzéseitek vannak ennek kapcsán ? Szoktatok szorongani ? Első nap hogy telt új helyen ? Lassan telt az idő ? Rendesek voltak veletek ? Írjatok konkrét sztorikat.

Figyelt kérdés
Ha esetleg azelőtt hosszabb ideig voltatok munka nélkül , fáradtak voltatok első nap ?

2022. nov. 14. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szorongtam, fáradt nem voltam, rendesek voltak.

másfél hónapja dolgozom az új helyemen, még mindig nagyon sok mindent nem tudok ezért sokszor para mikor megkérnek vmire ami azt sem tudom hol van vagy mi az vagy mit is kéne csinálni pontosan, de azért igyekszem, ha mást nem gyorsan megkérek vkit és segítenek.

2022. nov. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A legelső munkahelyem volt úgy-ahogy ismeretlen, de szívesen, kedvesen fogadtak. Az az "úgy-ahogy" kifejezés azt jelenti, hogy még az iskolalátogatás idején kötelezően be voltunk osztva dolgozni egy hónapot a leendő munkahelyünkön. Ez külföldön volt és az első munkahelyre kötelező volt oda menni, ahová a nemzetgazdaságnak szüksége volt ránk.

Az államvizsgán a bizottság elnöke elkérte a személyit, aminek a 14. oldalán be volt pecsételve, hogy előzetes munkaszerződést kötöttem azzal a céggel, ahová pártunk és kormányunk előírta. Ha ez nem lett volna bepecsételve, azonnal kiküldtek volna.

Utána még volt 3 munkahelyem, de ott már nagyon sok embert ismertem, és ők hívtak, nem én ajánlkoztam hozzájuk.

2022. nov. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Holnap kezdek, izgulok, félek... Sok hónap kimaradt és új emberek között leszek, nem tudom milyenek lesznek az elvárások a munkával kapcsolatban, de biztos csipkedni kell magam (úgy értem be van kamerázva a bolt és menetben kell legyek, csinálni egyfolytában). Csak az a baj, hogy 6-15 vagy 6-16ig lesz a munka és belegondolva az egy élet, mire vége egy napnak és egész nap álló munka... Hú inkább bele sem gondolok.
2022. nov. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó, megértem teljesen az èrzèseidet. A kollégák milyen korosztályúak lesznek ?

Előtte milyen munkakörben dolgoztál ?

Hány órakor fogsz kelni ?

2022. nov. 29. 11:32
 5/5 anonim válasza:

3-as!

Nagyon aranyos vagy.

Azért egy embernek az élete szinte csupa küzdelem.

Kívánom neked, hogy minden okés legyen, és hogy gyorsan beleszokj a munkába!

Igen, az a 9-10 óra nagyon sok idő, és szinte minden nap. :/

2023. jún. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!