Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ebből lehet bajom?

Ebből lehet bajom?

Figyelt kérdés
Itthon vagyok gyápon a gyerekekkel a héten. A főnököm eleve nem repesett az örömtől. Erre most felhív az egyik kollégám, hogy a főnök ki van akadva és fel fog jelenteni táppénzcsalásérrt de még ki is rúg, mert nem is betegek a gyerekek. Nem is értettem, tényleg betegek, itthon fekszenek. Mire kiderítettem, hogy szerinte én az állatkertben csatangolok. Mindezt arra alapozta, hogy valóban az időzítés nem a legjobb, de most töltöttem fel a legutóbbi hosszú hétvége képeit. A képeket nem én készítettem, de az eredeti képek már nincsenek meg. Így vissza lehet nyomozni hogy mikor készültek? Egyáltalán ilyet elfogad bármilyen bíróság vagy vizsgáló szerv indoknak? P
2022. nov. 16. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsen. Majd kiröhögik. Neki kell bizonyítani azt hogy most voltál állatkertben, nem pedig neked hogy két héttel ezelőtt.
2022. nov. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkel gondolom voltál orvosnál, nem? Mert akkor a rendszerben benne van, hogy a gyerek beteg, szóval ez egy pont neked.

Ha esetleg az állatkerti jegy megvan még, tartsd meg, azon is van dátum, az is jó bizonyíték. De ha a képek készítőjét megkéred, hogy tartsa meg az eredeti képeket, az is jó, azon is van dátumozás.


De egyébként nem valószínű,hogy tartanod kell bármitől, jogilag fedhetetlen vagy, főleg ha a fentiek megvannak.

Viszont ettől még kirúghat. Azért írd meg neki, hogy nem mostaniak a képek.

2022. nov. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fotózd le a beteg gyerekeidet és töltsd fel a netre
2022. nov. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!