Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehet hogy annak a következmén...

Lehet hogy annak a következményeit kell most lenyelnem, ahogy egy lecsúszottabb időszakomban viselkedtem a városban?

Figyelt kérdés
Volt egy magányos depressziós időszakom amikor elég sokat "csöveztem" a város belvárosában. Néha amikor igazán megviselt a magány, előfordult hogy szimpatikusabb embereket követtem is vagy odaálltam melléjük és megnéztem őket. Ezenkívül néha dührohamaim is voltak, de ártani sose ártottam senkinek. Viszont ezt elég sokan láthatták arra. És most az új munkahelyemen olyan furcsáj velem az emberek. Közel van a városhoz amiben úgy viselkedtem, egy közeli településen van a munkahely. De sokan megfordulnak az itteni dolgozók közül a nagyvárosban, sokan céges busszal oda mennek haza meg ilyenek. Sokan dolgoznak itt, tuti vannak akik láttak már a városban korábban. És úgy elzárkóznak előlem, nem beszélnek velem, ha én próbálok nyitni akkor se sokan hajlandóak velem beszélni. Létezhet hogy ez a viselkedésem következménye? Már nem csinálok olyanokat de akkor is. Elterjedhetett rólam ez a közösségben? Vagy más okból nem lehetek túl szimpatikus nekik? Hogy deríthetném ki? Mellesleg a kommunikációs képességeim se túl jók.
2022. nov. 18. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem a nem befogadó kollégáknak semmi közük az előzményekhez. Sokkal inkább a személyiséged, a kisugárzásod lehet alapból furcsa, vagy legalábbis a megszokottól eltérő, ami miatt talán nehezebben közelítenek. EZ egyfelől helytelen előítéletesség, mert egy furcsa ember is lehet jófej, másfelől meg egy érthető védekező mechanizmus. De mivel nem ismerlek, fogalmam sincs, milyen lehetsz, ezek csak feltevések.
2022. nov. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Lehet.
2022. nov. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi a szakmád?
2022. nov. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az ilyen "falu bolondja" figurák mindig feltűnőek. Belváros: sokan, sokszor megfordulnak ott. Ha napokig ott csövezel, és feltűnően viselkedsz, egy életre megjegyeznek. Ez van.

Esetleg egy költözés segít.

2022. nov. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!