Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik egy tisztességes...

Melyik egy tisztességes iskolaszövetkezet Budapesten?

Figyelt kérdés

Olyan iskolaszövetkezetnél szeretnék állást keresni, illetve dolgozni, amely a jobb munkákat nem csupán ismerősöknek adja, nem a tapasztalaton rugózik, hanem a képességekre kíváncsi.


Ahol nem küldenek el azért, mivel már nem kell annyi diák.

Előre is köszönöm szépen.


2022. nov. 18. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:

En anno beiratkoztam sok helyre es mindig oda mentem, ahol szamomra megfelelo munka volt.

Most ez, amit mondasz, nem tudom mennyire letezo dolog, de ha letezik is, engem nem erintett, mindig mindent megkaptam, amit akartam. Vagyis amire jelentkeztem :D


Nem a szovetkezet rugozik a tapasztalaton,hanem a munkahelyek. Van mindenfele diakmunka, valogatni kell. Ha valahova nem vesznek fel, az nem a szovetkezet hibaja.

2022. nov. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Irodai munkára jelentkeztem, te is?

Még hazudtak is, miszerint azt írták, hogy remek tapasztalatszerzési lehetőség, erre pont a tapasztalathiány miatt nem vettek fel.


Hiába hoztam fel érvként a számítógépes tudásomat, az nem érdekelte őket.

Akkor talán csupán rossznál próbálkoztam.

Mindenesetre örülök, hogy te találál.

2022. nov. 18. 17:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Aha, ugyfelszolgalatokon dolgoztam altalaban.

Keresni kell tovabb. Ahova tapasztalatot kernek es neked nincs, hiaba kardoskodsz veluk, nem teged fognak felvenni. De ez nem csak a diakmunkaknal van igy.

2022. nov. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az egy remek állás.

Igazad van, keresek, és akkor a rosszat fogtam ki.

Rendes munkahelyen is így volt, hogy mivel nem volt tapasztalatom, olyasmi miatt utasítottak el, ami benne volt a cv-ben.

Azóta jobb oldalra tettem a tapasztalatot, hogy rendesen olvassák el.

2022. nov. 18. 17:29
 5/5 A kérdező kommentje:
Te melyik iskolaszövetkezetnél vagy? Privátban megírhatod.
2022. nov. 19. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!