Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jártál már úgy hogy téged...

Jártál már úgy hogy téged hagytak hogy elmenj a cégtől azzal szemben akire a panasz volt?

Figyelt kérdés

A főnök elmondása szerint jól végzem a dolgom de én felmondtam egyes kollégák munkamorálja miatt.

Arra akivel gondom van már többször lett szólva a munkája miatt. Vele mégse csinál semmit, engem meg hagy h ő miatta eljöjjek. ( elveszít egy jó munkaerot a rosszal szemben)


Nyilván ha menni akarok, megyek, meg aki menni akar azt hagyni kell stb..de ez most lényegtelen.


2022. nov. 18. 18:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Veled se csináltak semmi. Nem rúgtak ki. Te jöttél el.
2022. nov. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
ez is a balu bt-ben volt? :)
2022. nov. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

Akkor mégsem athelyezést kértél?

Egy főnök senkinek nem fog könyörögni h maradjon minek alázná magát?

2022. nov. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%

Nem jártam még így.


A történeted egyoldalú. Te jónak tartod magad és lehet, hogy mégsem vagy az. A másikról állítod, hogy rossz , de az is lehet jó. Eljöttél a cégtől így a munkaerőhiány megoldása legyen a volt főnököd problémája.


Lépj túl ezen!

2022. nov. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az efféle felmondások pofára, seggnyalásra, drámára mennek. Mint pl. amikor általában az nyeri a tehetségkutató műsorokat, akiknek valamilyen traumája volt az életben.
2022. nov. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

Jártam. A legutóbbi helyemrol így jöttem el 4 év után. Rajtam kívül még 19 (!!) kolléga távozott a 4 év alatt az 5 fős osztályrol a gazdasági igazgató miatt. És ő meg mindig ott van.


Nem gondolom, hogy mi 19 - en voltunk rosszak... Valami miatt a tulajdonos sem akart vele konfrontalodni (a nő 25 éve ott van, be van betonozva) így lexarja, hogy a nővel emberileg nem lehet sehogy kijonni.


Egy rosszindulatú, megkeseredett nőt kell elképzelni. Én is csak azért bírtam 4 évig, mert velem viszonylag normális volt, de az utolsó pár hónapban engem is kikezdett.


De nem baj, szuper jó helyem lett miatta. 🤩

2022. nov. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

4es


1,azt nem én mondtam hogy jól csinálom a dolgom, hanem a főnök mondta nekem.

2, erre a kollégára már más is panaszkodott és ismeri az ő munkáját mert az ő másik cégétől tette át ahol " nincs annyira szem előtt" ezt is a főnök mondta es tudja h belesz.rik a munkába..

2022. nov. 18. 19:00
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy fonok ugyan kit választ? Egy biztos munkaerőt vagy aki kilép?
2022. nov. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De én azért ha jó munkaerőnek tartom akkor csak tennék vlmit h hátha maradna
2022. nov. 18. 19:28
 10/15 anonim ***** válasza:
69%
Aki menni akar az nem biztos munkaerő. Egy főnöknek pont olyan emberek kellenek akik maradni akarnak meg azert mindent meg is tesznek.
2022. nov. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!