Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi Karácsonyozás...

Munkahelyi Karácsonyozás alkalmából ajándékozás?

Figyelt kérdés
Húztunk egymás közt karácsonyi ajándékozás kapcsán, és ti mit adnátok egy vallást nagyon preferáló munkatársnak 2000 Ft.-ig?

2022. nov. 23. 07:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Készítenék házi tojáslikőrt és mézeskalácsot, abból vinnék. Vagy hasonló házi készítésű dolgot.
2022. nov. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%

1: És ha muszlim, és nem iszik alkoholt?


Kérdező, nem írtad, hogy milyen vallás.

2022. nov. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

Ha vallásos, gondolom bőven jártasabb a témában mint en es jobban tudja neki milyen kiadvány vagy könyv lenne nagyszerű ötlet.

Biztos hogy nem ilyen irányban vásárolnék neki, meg hülye kereszteket se vennék.

Talán valami folyekonyszappan adagolót kapna, nagyon design-osak vannak a neten! Ez szenzoros

[link]

Vagy azt az automata illatosito légfrissítőt ami fél óránként spriccel a levegőbe, az is nagyon jol néz ki.

2022. nov. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Én tea válogatásos adventi naptárat veszek.

Vehetsz olyan ajándék mozijegyet, amit bármilyen filmre felhasználhat a cinemaban.

Karácsonykor szerintem mindig jó ajándék egy szép dísz.

Vagy egyik évben szép karácsonyi fém dobozt vettem és sütivel töltöttem fel, sikere volt.

2022. nov. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

En is kaptam karacsonyis fémdobozt(asszem bonbon volt benne) de felhuzhato es lejátsza a telapo zenéjét!

Még ma is meghat!!

2022. nov. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Az Az!!:)
2022. nov. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25%
Miért lett lepontozva a 2-esem?
2022. nov. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

8, mert kötekedsz. Ha muszlim, akkor majd a kérdező felülbírálja az 1es válaszát. A válaszolók a kérdésre válaszoljanak, ne más válaszokra. Mivel te nem tetted, így a válaszod nem hasnzos. A válaszok pedig ez alapján értékelhetőek.


Kérdező!

Egyrészt, nem tudom mekkora nálatok a csoport, de ha elég nagy ahhoz, hogy ne feltétlen ismerjétek egymást személyesen, simán bedobhatod, hogy esetleg hozzatok létre egy közös excel táblát ahova mindenki beírhatja, ha van kimondott igénye ajándékilag. Nálunk elég jól bevált. MOndanád, hogy a bögre elcsépelt ajándék, de volt aki kifejezetten bögrét kért, mert akart egy sajátot az irodába. VOlt aki az egész keretösszegből csokit kért. Volt aki zoknit. Talán kevésbé hangulatos, ha kérsz valmait és megkapod és kész, de annál mindenképp hangulatosabb, mintha nagoyn mellélőnél, vagy nagyon sablonos ajándékot adnál.

Persze ez csak egy tipp.


Amúgy a vallásosságból én sem indulnék ki, ez egy elég erősen magánügy és ha valaki amúgy is vallásos, úgyis megvan már mindene hozzá.


Nem tudom mennyire van nálatok céges kultúra, de ha van egy erősebb brandje a cégnek, akár pl csináltathatsz egy olyan bögrét, amire az illető neve van ráírva a cég logójának stílusában. Feltéve, ha nincs még bögréje a munkahelyen (meg feltéve, hgoy van egyáltalán konyha nálatok:D).


A Flying Tigerben körbe lehet nézni, ilyenkor nagyon sok vicces szir-szar van ott.


Őszintén, ez a 2000 forint egyre kevésbé jó bármire is. 12 évvel ezelőtt a gimiben is ez volt a keretösszeg, azóta meg... finoman szólva is kevesebbet ér ez apénz:D

2022. nov. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Jézus istenem, ez a f*szság még munkahelyeken is van?! Na ne már... Ennyire szeretnek az emberek bögréket és undorító illatú olcsó parfümöket adni-kapni?
2022. nov. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

2#: Jogos a kérdésed: keresztény vallásról van szó, római katolikus.

9#: Nagyon jó ötlet az Excell táblázat: való igaz, hogy van, aki nem feltétlen ismeri/dolgozik nagyon együtt a másikkal.

Köszönöm mindenkinek a válaszokat:).

2022. nov. 23. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!