Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kolléganő elintézett nekem...

Kolléganő elintézett nekem egy dolgot, milyen maradandó ajándékkal köszönjem meg?

Figyelt kérdés

Nem munkával - munkahellyel kapcsolatos dolgot intézett el, meg egyébként is volt kolléganőről van szó, de nekem nagyon sokat jelent a segítsége, hogy elintézte.

Olyan ajándékkal szeretném megköszönni, ami maradandó.

Nem "párszáz forintos üvegpohár", "üvegtál" vagy hasonlóra gondoltam, se nem édességre, amit elfogyaszt.

Férfi vagyok, ő nő, kollegiális a viszonyunk.

Harmincas éveink végefelé járunk.



2019. jan. 23. 19:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Mit intézett el?
2019. jan. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
Fali óra, késkészlet, zenelejátszó, powerbank,
2019. jan. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Bonyolult lenne leírni.
2019. jan. 23. 19:55
 4/23 anonim ***** válasza:
38%
Tehát semmi konkrétumot nem írsz, viszont konkrét választ vársz, nem éppen 30asra, sokkal inkább tinire vall.
2019. jan. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

az ajándékkal nem azt kívánom szimbolizálni, amit elintézett, amit elintézett, azt bonyolult lenne leírni.

Erről jogod van azt gondolni, amit akarsz.

2019. jan. 23. 20:11
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi tippeket, nagyon jók, jöhetnek még. :-)
2019. jan. 23. 20:12
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Majd visszaadod neki a segitséget, ha neki lesz szüksége rád.


Egyébként elég zavaros a kérdésed. Most kolléganő vagy volt kolléganő?

2019. jan. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
35%
Wellness hétvége kupon, és örökre emlékeznifog rád.
2019. jan. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
51%
Wellneshétvége nagyon jó ötlet... lenne, ha nem maradandót akarnál. Mondanám az ékszert, ha tudod az ízlését. Olvasni szeret? Valami többkötetes drága könyvnek akkor biztosan örülne. Nehéz így, hiszen semmit nem tudunk. Házas? Igényes, sminkel?
2019. jan. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

És miket szeret?


Én könyv utalványnak örülnék, vagy egyszer kaptam egy olyan könyvet, amit dedikáltattak a nevemre, az szuper, imádom.

Sőt van egy oldal, ahol készíthetsz egy könyvet kettőtökről és leírhatod benne, hogy miért ő a legjobb kollegina.


[link]


Az ilyen korú munkatársaim különleges teákat szeretnék egy szép bögrével az is jó lehet. A teát megissza, a bögre megmarad.


Vagy valami növényt. Én azokat nem szeretem, de a többi nő általában szereti a szép benti virágokat.

2019. jan. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!