Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kicsit rámenős vagyok a...

Kicsit rámenős vagyok a munkatársaimmal szemben?

Figyelt kérdés

Nem cigizek, csak kávézom, néha jólesne ha kijönne velem valaki inni egy kávét dumálgatni.

Nem rég jött egy ,,férfi új dolgozó , meg egy idős nő aki közvetlen kollégám.

Akárhányszor meglátom férfit közvetlen kollégámat dolgozni odamegyek hozzá, megkérdezem már 3. alkalommal hogy kijön e kávézni.

Erre válasz: most nem, már ittam, majd később, válasz jön erre, ugyanúgy a nő is hasonlókat mond.

Ők annyira nem kezdeményeznek nálam, kicsit hülyén érzem magamat.

Nem akarnak megismerni?



2022. nov. 29. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Hát értem én hogy te közvetlen és kedves vagy, viszont ők láthatóan nem szeretnének ezzel a lehetőséggel élni, szóval ezt engedd el, és ne csinálj belőle problémát, elvégre a munkahelyedre dolgozni jársz be, nem barátkozni. Jó vannak olyan esetek mikor tök jó barátságokat lehet kötni a munkahelyen, de ez pont nem olyan, mert mert látod mindig leráznak.
2022. nov. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se eroltesd. Nem tudjuk milyen munkahely ez, de nem biztos, hogy a munkaidojukbol rad akarnak szanni tiz percet. Plane ha sok munkajuk van. Plane ha már kaveztak, akkor meg foleg. Nem biztos, hogy meg akarnak ismerni. Oket most az erdekli, hogy vagy e elég jo munkaerő. Vagy e elég jo segitseg a csapatban. Ha igen es maradsz, akkor johet majd a bararkozas. Ha szimpatikus vagy nekik egyáltalán.
2022. nov. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ujra olvastam, most latom, hogy nem te vagy az uj, hanem ok. Hat, ok meg nem akarnak lógni feleslegesen. En se mennek ki traccsolni csak azert, mert valaki uj jott.
2022. nov. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!