Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkáltatói szempontból nézve...

Munkáltatói szempontból nézve nem "rámenős" dolog, ha felrakják az llást, én meg szinte azonnal jelentkezem?

Figyelt kérdés

Egy cég a saját honlapjára feltett egy állást. Rá 5 percre már találkoztam is vele. Kicsit utána néztem a cégnek, megszerkesztettem a kísérő szöveget (pár sort illik írni, hasonlóan, mint a Profession sablonszövege), kicsit kellet szerkesztenem a meglévő önéletrajzon, mire feladták az állást, rá 20 percre már jelentkeztem is rá. Nem tűnhet ez kicsit rámenősnek?

Talán árnyalhatja a dolgot hogy azonnali munkakezdéssel keresnek embert, így akár még jó is lehet :D



2021. márc. 1. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell tudnod, mikor tették ki a hirdetést.
2021. márc. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Inkább imponálna számomra.
2021. márc. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Akár előny is lehet. Például te rögtön jelentkezel aztán mondjuk 3 napig meg senki akkor simán lehet, hogy azt mondják gyere be egy interjúra aztán ha megnyerő vagy akkor fel is vesznek. Főleg ahova tényleg sürgősen kell ember.
2021. márc. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!