Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyári melósok! Mire gondolnak...

Gyári melósok! Mire gondolnak, mi játszódik le azoknak az embereknek az agyában, akik állnak/ülnek, vagy beszélgetnek csapatban, klikkekben és nézik ahogy 1 ember dolgozik?

Figyelt kérdés

Vagy egy olyan embernek aki nézi a másikat, ő elmegy máshová, hogy ne bámulja, de akkor arra fordul, és nézi tovább.

Mit szeretne? Nem értem. Komolyan érdekel, mert nem értem ezt a fajta gondolkodásmódot.

Mire gondol? Nyugodtan válaszolhatnak a bámulósok is, érdekel, hogy mi játszódik le ilyenkor az agyatokban, miért teszitek, mit szeretnétek? Pedig nálam unalmasabb ember a földön nincs. Mi érdekes lehet bennem? 🤔



2022. dec. 1. 06:29
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Én sokszor csak bambulok

Csak nézem ahogy valaki dolgozik, mit csinál, merre megy

Nincs jelentősége

Csak nézek ki a fejemből

2022. dec. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Ez minden munkahelyen előfordul,nem csak a gyárakban.
2022. dec. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 az a könnyebbik eset.


De azokra lennék kíváncsi, akik órákig képesek téged csodálni munka közben. Bármerre mész, bármit csinálsz csak állnak mint a fax, és néznek.

Van amikor 1 ember, de van amikor 1 ember szemmel láthatóan összebeszél egy másikkal, de csak azért barátkozik vele (a másikkal), hogy minden mozdulatod, lélegzetvételed ketten, hárman csodálhassák, beszéljenek rólad.

Néhányan csapatban összeállnak és beszélnek közben, ahogy néznek téged. Klikkek.


Vagy ha nem szólok valakihez órákig, arról messziről látszik hogy akkora harag van benne, mert nem beszélek vele, hogy ha szemmel ölni lehetne...


Azt szeretnék, ha odamennék és megváltanám/megmenteném őket az unalomtól?

Mi játszódik le az agyukban? Esetleg valami szexuális vonzalom?

Valami pszichológiai oka lehet?


Nagyon érdekelne, hogy mi erre a logikus magyarázat, mert ezt több gyári munkánál is tapasztaltam. Vendéglátásban nincs ilyen.

2022. dec. 1. 07:45
 4/9 A kérdező kommentje:

#1 Hány éve vagy gyári melós? Olyankor mit érzel?

Miért "bambulsz", miért tapad a figyelmed 1 emberre? Mit szeretnél? Akár tudatosan, akár tudatalatt.

És 100%, hogy nem a munkához, hanem az adott személyhez van köze. Magához a létéhez. A tekintete valamiért rá összpontul.

Lehet túl hülye vagyok hozzá, de nem tudok ésszerű magyarázatot erre. Nem tudom megérteni.

2022. dec. 1. 16:03
 5/9 A kérdező kommentje:
*összpontosul (autocorrect, zombi üzemmód🧟)
2022. dec. 1. 16:04
 6/9 A kérdező kommentje:

Általános iskola alsó tagozat:

"bámulni nem illik!"

Úgy gondolom, hogy minden gyári munkás befejezte a 8 általánost. Nem lényeg, hogy van párjuk vagy nincs, férfi vagy nő. Valamiért érdekes vagyok. Nem megerősítést vagy visszaigazolást szeretnék, komolyan érdekel.


Leírom én mit gondolok/érzek, amikor rámtapadnak:

mint a Gyűrűk urából az élőholtak, a nazgúlok, vagy egy démon, vérszívó pióca, egy parazita rádakaszkodna, és nem engedne el.

Azt szeretné, ha az övé lennék, a tulajdona lehetnék. És ezért képes lenne kb. bármit megtenni, hogy birtokolhasson.


De mit akar/akarnak tőlem valójában az ilyen emberek? Mit szeretnének?🤔 Az ő szemszögükből nem értem, és kérdezni hiába kérdezném szemtől szemben. Őszinte, konkrét választ úgysem kapnék


Az oldal anonim, nyugodtan leírhatjátok.

2022. dec. 1. 17:03
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Azt nézik ahogy dolgozol

Vagy hogy jól csinálod e

Nézik hogy nézek ki

Nézik milyen jól nézel ki

Vagy azt hogy milyen csúnya vagy

Vagy csak bambulnak

Stb stb

Bármi lehet

Válassz egyet

Itt honnan tudja bárki is hogy miért néznek? Én azért nézek valakit mert elbambulok

Csak figyelem ami történik

Hogy mások téged miért néznek azt tőlük kell megkerdezni

2022. dec. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7 ha főnök nézeget néha, hogy mit csinálok a pénzéért az oké.

Vagy ha a szomszéd nénike unja az életét és kitesz egy széket az udvarára, nézi az embereket mit csinálnak, jobban tudja rólad, hogy mit csinálsz még az is oké.


De az ilyesmi meg fura.

20-as, 30 -as éveiben járó fiataloknál meg talán betegesnek is nevezhető.

Talán párzási időszak.

A nőstény és a hím egyed tüzel, ilyenkor ingerlékenyek, nem szabad őket zavarni.

De nem tudom hogy működik ez az emberi lényeknél.

Milyen rituálé ez? vagy miez? Megyek megnézem a Natgeon az oroszlánok és bőgőmajmok párosodási rituáléját

2022. dec. 1. 23:56
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem különleges nekik, hogy valami mást látnak, mint amilyenek ők, egy tudatos lényt, aki dolgozni van ott, ez nekik olyan kuriózum, mint ha az állatkertben néznének pl. egy hangyászt. Valószínű kínkeservesen tudnak a munkában is hozni egy olyan szintet, hogy azért már pont nem rúgják ki őket, mert az ő mozgatórugójuk a munkahelyen a szocializálódással túlélt ottani élet a hasonló beállítottságú fajtársaikkal. Illemről meg sajnos még távolról se hallottak, hogy még ha egy dolgozó ember látványán nem is tudják túltenni magukat, mert nem tudják ezt a jelenséget feldolgozni agyilag, de legalább moderálnák magukat, és nem bámulnának, mint egy vidéki proli, akinek kiesik a kapa a szájából, ahogy nézi a szomszédot, ha meglátja a kertben.

De ez csak tipp.

2022. dec. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!