Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tudnám átbeszélgetni a...

Hogyan tudnám átbeszélgetni a műszakot, ha olyan ember vagyok, aki nem szeret és nem is tud beszélgetni?

Figyelt kérdés
Új munkahelyre kerültem, de nincs mit csinálni egész nap. Nagyon nehezen telik az idő számomra, de a többiek elcseverészik az egész napot, szünet nélkül, így nekik gyorsan eltelik, szórakozva. Hogyan tudnék 8 órán át bekapcsolódni a beszélgetéseikbe? Hátha úgy nekem is hamarabb eltelne a műszak, mert amúgy csak ülök mellettük csöndben, néha-néha én is szólok valamit, de az elenyésző. A telefonomat, újságot nem merek elővenni, nehogy lebasssanak érte, szóval csak ülök egész nap. Mit tehetnék?

2017. ápr. 23. 00:22
 1/10 anonim ***** válasza:

És ezért pénzt is kaptok, hogy nincs mit csinálni csak beszélgettek ? Nekem is kellene egy ilyen munkahely.

Miről beszélgetnek a kollégák, mit főztél, vízzel főztél, hagymát főztél (?) xD Füleljél és próbálj csatlakozni, bekapcsolódni a beszélgetésbe, szólj hozzá.

2017. ápr. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát, többnyire a többi embert beszélik ki, akiket közösen ismernek.
2017. ápr. 23. 00:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Már nem jó, pffff. Biztos vagy benne, hogy ott akarsz dolgozni ? :D
2017. ápr. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

hát ez elég fura,hogy semmit nem kell csinálni,viszont egy könyvet nem vehetsz elő olvasni.

egyszer dolgoztam egy helyen,ahol "csúnyán néztek" azért,hogy a 60 perces ebéd időben én 10 perc alatt megkajáltam és utána aludtam 40 percet,mert az milyen dolog már aludni.

pedig az az én szabadidőm,azt csinálok benne amit akarok.

a vége az lett,hogy a kollégák fele követte a példámat és szunyált egyet kaja után.

ez ilyen csinálhatod,de ne csináld szabály amik engem a legkevésbé sem érdekelnek,mert marhaság.

szóval te döntesz,hogy csinálod vagy nem csinálod.

én a helyedben vagy olvasnék,vagy filmet néznék,vagy edzenék,vagy pókereznénk.

de az egész napos pofázás az teljesen kizárt.

2017. ápr. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyenek voltak a munkahelyemen. Aki mellettem dolgozott, azzal próbáltam beszélgetni, de folyamatosan csak magáról beszélt, merre utazgatott, mik történtek vele stb. Ha nem kérdeztem, befejezte a monológját és csendben ültünk. A többiek másokról pletykáltak, a pasijaikról, főzésről beszéltek.

Dög unalmas volt. Én bevittem a telefonomat + fülhallgatót és zenét hallgattam.

2017. ápr. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hol van az a melóhely ahol a semmittevésért fizetnek?Nincs felvétel?


Legjobb ha beviszel egy fülest és hallgatsz valamit. Nem fontos zenét ,pl jó hangoskönyvek is vannak vagy nyelvtanulási anyagok.

2017. ápr. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Gondolom ez valami állami pronyógyűjtő hely...

Ahol nem csinálnak semmit,csak kibeszélik a másikat,az csak az lehet.

2017. ápr. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ők nekik sincs témájuk, ezért beszélnek másokról. Undorító dolog, hogy másokat kibeszélnek. Jobb, ha nem is csatlakozol be a beszélgetésükbe.
2017. ápr. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nem feltétlen csak a pronyó helyek ilyenek.

unokahúgom egy állami rendezvényszervező cégnél dolgozott kb 3 évet 250-280 körüli nettóért.

ez volt a munkanapja-

9.30-10 körül bement és dumcsiztak,kávéztak,fészezett délig.

délben lementek a céges kajáldába ebédelni.

utána 2ig fészezés.

2kor lementek edzeni a cég konditermébe.

4kor hazamenetel.

amíg ott dolgozott 1 rendezvényt kellett szervezniük a főnök születésnapját.

aztán arra a következtetésre jutott,hogy az hogy ő ott dolgozik az lopás,mert adófizetői pénzből megy ez a semmittevés ezért kilépett.

2017. ápr. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kell beszélned,senki nem kényszerít rá.
2017. ápr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!