Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális ha a meló helyen le...

Normális ha a meló helyen le fogyatékosoz a másik tanuló lány és a műszakvezető meg lehülyéz mindig akkor ha valamit nem teljesen úgy csinálok véletlenül ahogy azt ők elvárják?

Figyelt kérdés
A másik leányt állandóan dicsérik, engem csak nagyon ritkán. Akárhogy söprök össze mosok fel a műszakvezető beleköt. Nem raknak be a boltba húspultba se másik tanuló csajt berakják pedig ő se jobb mint én, állandóan kinevet ha valamit elrontok. Ráadásul én mindig megjelenek a boltban a gyakorlaton ő sokat hiányzik, de neki ezt nem rojják fel. Mindig engem szidnak a másik bármit tesz, volt, hogy lopott a pack snakből észre se vették, szóltam hogy lopott, én kerültem bajba hogy az ügyes csajról miért merek pont én ilyent állíttnai.

2022. dec. 1. 12:34
 1/7 A kérdező kommentje:
állítani.
2022. dec. 1. 12:35
 2/7 A kérdező kommentje:
Olyan csúnyán beszél mindenki a boltban velem úgy mint egy kutyával.
2022. dec. 1. 12:38
 3/7 anonim ***** válasza:
27%

Nem tudod más helyre kérni magadat?

Lehet, hogy ő jobb csaj, a műszakvezető most fűzi (esetleg már meg is volt neki), innentől persze annak a csajnak mindent lehet.

2022. dec. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nő az összes műszakvezető.
2022. dec. 1. 12:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Alacsony színvonalú munka, alacsony színvonalú munkatársak. Tanulj valami normálisat és jobb lesz a helyzeted.
2022. dec. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy valaki fogyatékosnak nevez, lehülyéz akkor sem elfogadható, ha történetesen szar a munka, amit elvégzel. Nyugodtan meg lehet köpködni a végterméket, amit előállítottál, de a személyedet nem, az nem oké.


Az ilyen helyzeteknek sok oka lehet. A feleségem első munkahelye pl olyan volt, hogy nem volt ideje senkinek sem betanítani, ő szó nélkül alkalmazkodott ehhez, próbált boldogulni józan paraszti észből, ami miatt sok hibát vétett. Ezekért a hibákért leszidták, amit bár igazságtalannak tartott, mégis magában kereste az okot, és gyakorlatilag "elismerte" a szidást. Emiatt egy idő után ő lett a lesajnált hülye a főnöke és a kolléganője szemében is, pusztán azért, mert nem volt biztos magában és visszaigazolta a főnök és a közvetlen kolléganő inkorrekt viselkedését.


El tudok képzelni nálad is valami hasonlót. Lehet, hogy tényleg nem rosszabb a munkád, de nem tudod magad megfelelően érvényesíteni, ezért bénábbnak néznek.

2022. dec. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kéne normálisnak lennie, de sajnos eléggé általános.


Amíg ilyen helyeken dolgoztam régen, nekem is ilyen tapasztalataim voltak. Magyarországon jellemző embertípus a frusztrált, életével elégedetlen, alacsony végzettségű átlag proletár, aki másokon vezeti le feszültséget.


Lehet, h nem vagy neki szimpi, vagy egyszerűen te tűnsz leggyengébbnek, azért kötekszik veled.

2022. dec. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!