Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért piszkál folyamatosan...

Miért piszkál folyamatosan egy férfi kollégám?

Figyelt kérdés

Már az elején is nagyon barátságtalan volt velem. De aztán beszélgettünk néha néha. A másik nő kolléganőmmel többet beszélt, emiatt elfogadtam, hogy nem kedvel és békén hagytam. Nem kerestem a társaságát.


De folyamatosan csak piszkált. Vegyem fel a kabátomat, mert hideg van. Napi szinten rám szólt többször is.

Ha szomorúnak látott folyamatosan jött oda piszkálni, hogy jól vagy minden rendben van stb. Többször ezt is.


Ma pedig borult a bili. Lecseszett, DE nem szemtől szembe (ez idegesített fel), hanem a kolléganőmnek mondta, hogy szóljon nekem, ne telefonozzak annyit.


Már a szünetekben is piszkàlt, HOGY miért telefonozzok ennyit, kivel írok stb. Hagyjam abba. PEDIG szünet volt.


Megkérdezni nem TUDTAM mi baja velem, mert azóta nem beszél velem.


2022. dec. 2. 18:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
Tetszel neki. Én is ilyen gyerekes vagyok.
2022. dec. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem is bejössz nála.Ezt mint nő mondom.
2022. dec. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy bejövök neki a másik csajjal sokkal kedvesebb volt is ő szebb is.
2022. dec. 2. 19:23
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Akkor egy kötekedő kis paraszt.Ne törődj vele.
2022. dec. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Én is arra szavazok hogy egy felnőtt testben egy gyerek. Arról fantàziál hogy leszopod. Nem mert nyíltan randira hívni és ezért piszkàl.
2022. dec. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, hogy nem kell belelatni semmit, egyszeruen csak felbãssza az agyat, hogy telefonozol ahelyett, hogy dolgoznal.
2022. dec. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%

Nagy lehet a korkülönbség közöttetek. Valamint másképpen szocializálódott munkahelyi teljesítmény szempontjából.


"Apáskodik" feletted, vagy a "kishúgát" látja benned. Ezek is lehetnek opciók. Szerepzavaros dolgok.


A telefonozás megtiltása azt is jelenti, hogy PRÓBÁLJ(!) jobban odafigyelni az elvégzendő feladataidra, hogy TÉNYLEG NE RÚGJANAK KI TÉGED(!) Próbaidős vagy jelenleg?

2022. dec. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Nâlam hasonló a helyzet, új kollèga hasonló mint te (de ő azèrt durvábban) bármit mondok nem csinâlja, vagy rosszul. 3 napja kèrtem 1 dolgot tőle, ma mèg nincsen kèsz, a főnök beszèl hozzà, ő meg közben sètál fel a lèpcsőn (konkrètan fakèpnèl hagyta a főnököt), a du. - os kollègát otthagyja, a legnagyobb szívâsban. Pl multhèt pènteken 6 ra mentünk, fèl 4 kor ment is haza, èn meg fèl 7 kor mèg azt csináltam amit elszúrt. Ès nem azzal van a bajom, hogy valamit elront, hanem a hozzáállással, hogy nem akarja megcsinálni.... Ès amíg èn megszakadok, (egy másik nap) addig ő 40 percet telefonál az utcán, majd feljön, látja hogy egy 5 perces cigire megyek, ès le akar kísèrni, 40 perc pihenő után....
2022. dec. 3. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, majd gondold végig napközben, amit a 7-es válaszban írtam! (Jó, nyilván nem most a hétvégén fog megoldódni a rejtély...)


Jövő hét péntekig - vagy szenteste előtt bármikor - kérhetek visszajelzést, hogy milyen eredménnyel jártál a meglátásaim kapcsán?


Örülnék, ha kitudódna mi zavar annyira ebben az emberben! Hátha mégis sikerül tiszta vizet önteni a pohárba!

2022. dec. 3. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok probaidős. Az érdekes az, hogy a másik csaj munka közbe is végig telefonozott az nem volt baj. Én meg egyszer néztem munka közbe a telefonomra és máris lecseszett. Tényleg nem tudom mi baja volt velem és ha volt miért nem tudta velem szemtől szembe megbeszélni.
2022. dec. 3. 08:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!