Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik az elviselhetőbb...

Melyik az elviselhetőbb helyzet a felsoroltak közül?

Figyelt kérdés

-Mikor valaki a munkájának élt, de nem èrt el sikereket benne,sok csalódáson ment keresztül a környezete miatt.


-Mikor valaki vezető beosztásban dolgozik, jól keres, de a magánélete javìtásra szorul.


-Mikor a munka területén, magánéletben is kiegyensúlyozott valaki.


2020. júl. 10. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy ezt akartad kérdezni?:D
2020. júl. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Biztos. Te melyik helyzettel boldogulnál jobban?
2020. júl. 10. 23:01
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha a 3.lehetőségre esik a választás,akkor kifejtést is kérek, hogy hogyan èrnéd el.
2020. júl. 10. 23:17
 4/9 anonim ***** válasza:

3 Miből gondoltad, hogy a 3-ast választottam?:D Az áldás egyébként:)

Már elértem és ez volt a cél.

2020. júl. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1, és 3.
2020. júl. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Latszik, hogy egysikuan latod.

Ferjem most ment nyugdijba ido elott, mert semmi kedve tobb penzert gurcolni. Vezeto beosztas, magas fizetes, jo maganelet. Es nagy felelosseg, non-stop olyan telefonok es e-mailek, amiken a szabadidejeben is jaratta az agyat, es ezzel almodott. Nem felnivaloja volt, egyszeruen nagyon sok stressz. Annyira, hogy aki irigyli a fizetest, azert nem vallalna ezt be. Plusz kevesen alkalmasak erre. Kepesseg es tapasztalat kell hozza. Most jo erzes lenne ehhez egy fos maganeletrol hallani?

Nincs gyerek, nem kifele akarunk mutatni, inkabb eljott akkor, mikor mar a nyugdijas kor be lett biztositva.

En pedig azt a munkat elveztem, amit szerettem csinalni, mas nem szamitott.

2020. júl. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon egysíkúan van megfogalmazva a kérdés, válaszolni sem lehet rá érdemben. Vagy nem tudom, mit szeretnél kérdezni. Milyen alkatú emberről van szó, képes-e túllépni a kudarcokon, mik a prioritásai, számít-e egyáltalán neki a magánélet, vagy jól elvan így is? Stb., stb. A belső béke, önkontroll sokszor kvázi független a körülményektől.
2020. júl. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Dorci1999 ***** válasza:
3. szituáció szerintem
2020. júl. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3 egyértelműen.
2020. júl. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!