Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy tudom legközelebb ezt...

Hogy tudom legközelebb ezt lekezelni, hogy ne legyen bajom belőle?

Figyelt kérdés
elmentem egy irodába dolgozni 2 hete kezdtem, és mivel régebben a munkahelyi bratyizással rossz tapasztalataim voltak itt kifejezetten figyeltem arra, hogy ne tegyem valamint ne mondjak el magamról szinte semmit, ne tudjanak ezzel ártani a rosszindulatúak. és ez nem tetszett a kollegáknak, állandóan beszólogattak és a hátam mögött kibeszéltek meg elkezdtek azért nyaggatni, hogy nem akarok elmenni sörözni velük munka után, és sajnos pénteken ez odáig fajult, beszóltak ha ilyen maradok nem fogok ott dolgozni már sokáig erre bepörögtem és nem épp a legszebb stílusban kiosztottam őket, ezek után hivatott a főnök és azonnali hatállyal elküldött próbaidő alatt arra hivatkozva hogy nem vagyok emberek közé való menjek el birkapáasztornak ott majd nem lesznek kollegák
2022. dec. 4. 17:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%
Mondjuk úgy, hogy nem a múltbéli sérelmeidet ráncigálod magaddal a jelenben, hanem felnőtt ember módjára felméred az aktuális munkahelyi szituációt és annak megfelelően viselkedsz.
2022. dec. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
13%
Ne osszál ki senkit nem a legszebb stílusban.
2022. dec. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%
Légybarátsagosabb
2022. dec. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
Tanács legkozelebbre: elmész velük sörözni. Iszol 1 sort, nagyon lassan, h sokáig tartson. Utána már alkoholmenteset veszel, lehetoleg ugyhogy ne halljak a tobbiek (elmesz a wc-re, kikered megvarod, kifizetes, fel se fog tunni nekik). Ha hétköznap sorozatok megjobb, mert olyan 21 körül már lephetsz is. Így baszod be, nem mondasz kompromitalo dolgokat és mégis ott voltál velük. Én így szoktam.
2022. dec. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Részben ezért jöttem ki külföldre. Itt valahogy elfogadják, ha valaki csak dolgozni jár be, és szinte csak a munka kapcsán szólal meg.
2022. dec. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
100% hasznos válaszok lepontozva 0%-ra. Mi van veletek emberek?
2022. dec. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%
6: Már bocs, de nekem nem hasznosak az olyan válaszok, amelyek kvázi pártolják azt, hogy egy kollégát kiutálnak és kirúgnak, csak azért, mert nem akar közvetlenkedni.
2022. dec. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
13%
Tehát te azt pártolod, hogyha valaki bekerül egy új közösségbe és meg sem próbál beilleszkedni, hanem inkább mindenkit kioszt?
2022. dec. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%

8: Az valahogy természetes reakció, hogy az ember kiosztja a kollégáit, ha azok szövegelnek róla a háta mögött, meg ilyen bizarr fenyegetést vágnak hozzá, hogy ha nem megy el velük sörözni, akkor kirúgatják.

Lehet, hogy én vagyok rosszul összerakva, de nálam a beilleszkedés azt jelenti, hogy valaki el tudja végezni a munkáját, nincs miatta fennakadás. Bár nem ez az egyetlen dolog a munka világában, ami Magyarországon valamiért alternatív módon van értelmezve.

2022. dec. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
19%
Az a világon sehol nem alternatív, hogy egy kiegyensúlyozott csapatban gördülékenyebben megy a munka. Kirúgni meg nem azért rúgták ki, mert nem ment el sörözni (mert mondjuk ezt is lehet kulturáltan közölni), hanem azért mert újként azonnal ilyen kiosztós stílust engedett meg magának. Én Ha én kerülök új helyre, akkor nekem kell alkalmazkodni, mert nem a farok csóválja a kutyát.
2022. dec. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!