Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem engedik haza aki...

Miért nem engedik haza aki ármaszunet v karbantartás miatt nem tud dolgozni?

Figyelt kérdés
Miért kell annak bent rohadnia meg lapozgatni, vagy ugy tenni mintha dolgozna?

#remdszerszünet
2022. dec. 5. 11:03
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Azok nem mondanak semmit soha ilyenkor. Error.
2022. dec. 5. 11:46
 12/25 anonim ***** válasza:
73%

"Azert kell ugy tenni mert mások más rendszerben tudnak melozni, es ne az a hír járja hogy nem dolgozok semmit."


De bmmeg, ha tényleg nem tudsz dolgozni, akkor miért kéne úgy tenni, vagy bárkinek magyarázkodni?


Én szívesen mennék hozzátok dolgozni. Nyomogatnam a facebookot a telefonomon, és még fizetést is adnak. Kell ennél kiralyabb???

2022. dec. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Kiraly lenne de nem hoztam be telefontöltőt merül:(

Azok a bárkik nincsenek azzal képben hogy nekem kakukk. Nem is akaron reklámozni meg kiabálni hogy en ma nem dolgozom telefonozom!

Semmi közük sincs hozzá. Nem feletteseim.

2022. dec. 5. 12:07
 14/25 anonim ***** válasza:
73%
Valószínűleg azért, hogy egyből folytatódni tudjon a munka, amint lehetőség van rá. Illetve gondolom nem minden munkakörnél van az, hogy "leállt" és mindenki csak ül és néz előre.
2022. dec. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Szerintem a munkahelyi baleset opciok miatt nem engedhetnének el feketén.

Mert ha akkor tortenne vmi az munkahelyi balesetnek számitana, abbol kezdődne minden jegyzokonyvezés is stb

2022. dec. 5. 12:52
 16/25 anonim ***** válasza:
0%

Ezt én is utálom. Valamit átvariáltak nemrég az informatikusok, kb heti 5-6 órán át nincs internet átlagban. Közben az utcában valamit túrnak-fúrnak, sokszor elmegy a villany is.

Na most az én munkaköröm olyan hogy MINDENHEZ kell internet amit csinálok. (Értelemszerűen villany is)

Szóval ilyenkor én is csak ülhetek bent a nagy semmiért. A telefonom lemerül ha azt nyomkodom órákig, olvasni nem tudok mert sötét van villany nélkül, szóval ez tényleg falbámulás addig.


Azért nem lehet hazamenni mert csak, fontosabb az hogy bent üljünk, mint a produktív munkavégzés....



Akik arra irigykednek hogy valakinek tök fölöslegesen kell malmoznia valahol ahelyett hogy bármi egyéb hasznosat (vagy neadjisten kellemeset) csinálnának, azoknak marha sok idejük lehet...... 🙄

2022. dec. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Mert sokszor nem tudják meddig fog tartani.

Amíg megkapom a fizetésem ablakon kibámulással is tölthetem.

2022. dec. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

#16 vagyok

Megkérdezhetem, hogy miért lettem 0-ra pontozva? :D


#17

Akkor se szokás hazaengedni senkit, ha tudják hogy legalább 3-4 óráig fog tartani...

2022. dec. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Biztos valami sztahanovok pontoztak le akiknek a munka csak az élete
2022. dec. 6. 09:15
 20/25 anonim ***** válasza:

Kindle paperwhiteal lehet sötétben is olvasni mert van háttérvilágítása.

Úgy 2-3 napig bírja aksija.

Wireless charging adapterrel csak leteszed asztalra ha nem használod és feltölti magát még be sem kell dugni.

Telefon is bírja 2 napig egy jobb powerbankkal.

Jobb laptop alapból kibír 8 órát áram nélkül, ups -el szintén 2 napig bírja.

Hotspottal telefon internetét meg lehet osztani laptoppal de újabb modelleken ethernet over usb is van, úgy kevesebb áramot fogyaszt.

Tetőre rendeltünk egy dízel aggregátort áramszünet esetére.


Ezzel csak arra akartam kilyukadni, hogy munkát és a nem unatkozást is meg lehet oldani ha nem a kifogáskeresés van a középpontban.

2022. dec. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!