Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vannak itt irodai munkás...

Vannak itt irodai munkás huszonéves férfiak? Ha vannak, mi a munkátok pontosan?

Figyelt kérdés
2022. dec. 10. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha felvesznek, én az leszek, a pontos munkaköröm még nem tudom, adatbázisokkal kell majd foglalkozni, SAP, Microsoft Office, stb
2022. dec. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Gepeszmernok vagyok, de nem sok olyat csinalok, ami valoban ez lenne. Kicsit mintha nem is tudna a munkaltatom, hogy mit akar.
2022. dec. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem irodai munkám van az idő úgy 65% vagy 70%-ban. A legnagyobb része abból áll, hogy kommunikálok más cégekkel és csinálom a megrendeléseket, írom a pályázatokat, készítem a dokumentációka bizonyos hivatalos megrendelések mellé és számlázni is szoktam.


A maradék 30-35%-ban pedig amikor sok a munka megyek be a szervizbe és csinálom a sok szart, amit kell. (Szünetmentes tápegység, notebook, forrasztások, nyomtatók, szerverek, asztali számítógépek, töltők, tablettek stb.. )

2022. dec. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

HR-es vagyok.

Eddig EDM-en voltam, azaz a partnercég új alkalmazottjait onboardoltam a rendszerbe, raktam össze a szerződésüket, vagy a meglévő alkalmazottak adatait kérés alapján szerkesztettem, esetleg a távozók záródokumentációját raktam össze, kiszámoltam mennyi plusz vagy minusz fizu jár a szabadságaik alapján.


De pár hónapja átmentem Recruitmentre.

Itt most az a dolgom, hgoy amit a frontline recruiterek összeszednek jelentkezőket, én velük egyeztetek, illetve az interjúztató managerekkel és összehozom a kettejük időbeosztása alapján az interjút. A sikeres interjúk után reference checket cisnálok, illetve onboarding, szerződés.

Ez utóbbi jó unalmas. Az első sem épp a kreativitást követeli, de ez a második gagyibb, többet kell másokra várni. Mondjuk amennyi munak van manapság, az idő nagyrészében youtube-ozgatok, GYK-zok vagy kenyeret sütök vagy alszom:D

2022. dec. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4!

Ez a reference check hogy zajlik?

2022. dec. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

A legtöbb munkáltató elkéri, hogy hol dolgoztál korábban az elmúlt 3-5 évben. Te megadod a cégek nevét és vagy a HR vagy az ottani volt főnököd elérhetőségét.

Ekkor jövök én a képbe, felkeresem az adott céget és megkérdezem, hogy tényleg annyi időt és azon a poziíción töltött-e emberünk. Igazából szerintem nem sok haszna van, gondolom csak akkor lenne belőle gond, ha kamuzna a jelentkező és kiderülne, hogy nem is dolgozott ott.

Persze rákérdezünk olyasmire is, hogy mennyire volt elégedett a dolgozóval meg mennyi fizut kapott stb, de ez kb formalitás, mert a GDPR amúgy nem engedi, hogy kiadjon bárki ilyen infót. Ezt mi is tudjuk, a másik cég is tudja, szóval nem értem minek van még benne a standard template-ben, dehát mindegy:D Ilyen kérdésekre sosem kaptunk választ, és amíg korábban EDMes helyen voltam, én kezeltem az ilyen bejövő kéréseket is, és ott sem volt szabad választ adni rá:D


Általában az utolsó 2 munkahelyet szoktuk felkeresni és annyi, nem érdekel mindenki az elmúlt 5 évből.

2022. dec. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kontrolling/ elemző
2022. dec. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk vannak, könyvvizsgálók, adótanácsadók. A könyvelők közt pont nincs most huszonéves, de lehetne :).
2022. dec. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6os van pofatok rákerdezni amikor nem lehet? De édes.
2022. dec. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9, én csak kiküldök egy partnercég által meghatározott template-et, ne az én pofámat méregesd.
2022. dec. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!