Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vajon ezért kirúgnak a munkábó...

Vajon ezért kirúgnak a munkából, ha alapból nincsen rám panasz?

Figyelt kérdés

A főnököm állt az út szélén, és a telefonját babrálta, én pedig mentem a feleségemmel, aki tolta a babakocsit.


Bőven elfértünk volna mindahányan, viszont valamiért a feleségem hangosan megjegyezte, miután elhaladtunk a főnököm előtt aki addig észre se vett minket, hogy milyen bunkó, nemhogy arrébb menne, még én centizgessek a babakocsival. Természetesen erre már felnézett a főnök, észrevéve engem, bólintott egyet, és nem szólt semmit.


Holnap megyek dolgozni, ha bocsánatot kérek, akkor azzal le van tudva az egész nem? Ha nincsen rám panasz, akkor csak nem rúgnak ki ilyenért nem?


2022. dec. 12. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

Munkán kívüli dolgokért nem rúghatnak ki, de ha patkány és magára vette akkor ki tud csinálni a munkahelyen belül.


De szerintem ha bocsánatot kérsz, akkor nem lesz semmi.

2022. dec. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
Ne legyél csicska, nem kell bocsánatot kérni. Főleg nem másnak (a feleséged) a viselkedése miatt.
2022. dec. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Egy szuperanyuka a feleséged...

"Hőő, még én kerülgessem, há nem látja hogy babakocsival vagyok!?"

😂😂

2022. dec. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Máskor kussoltasd el az asszonyt.
2022. dec. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Valami extra jó fizut kapsz itt, h így be vagy rezelve?
2022. dec. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
Azért ilyen nőt elvenni alapból gáz.
2022. dec. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon nevetek :D

A főnököd helyében lennék a sztoriban, akkor is nagyon nevetnék, dehogy rúgnálak én ki, hát van neked így is elég bajod otthon.

2022. dec. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!