Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A multicégek miért költenek...

A multicégek miért költenek olyan sokat érzékenyítő kampányokra?

Figyelt kérdés

Bizonyos országokban még értem, de nálunk sokszor nevetséges az ilyesmi. Nálunk a cégnél is volt ilyen kulturális különbségekről szóló kötelező tréning, ahol elmondták, hogy mennyire kell figyelni a mikroagressziókra és milyen helyzetekben hogyan kéne fogalmazni.

Közben meg az ember, ha hazamegy és megnéz valami vígjátékot, mint a South Park vagy a Jóbarátok az egész erről szól hogy ilyen mikroagressziókkal szívatják egymást, ami vicces. Meg mikor van előadás az LMTBQ kisebbségekről és háttérben megy a b.zizás, az is mutatja, hogy az emberek nagyrésze mennyire nem szereti az ilyen túlzott politikai korrektséget.



2022. dec. 13. 21:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
átnevelés , de lesz ez rosszabb is
2022. dec. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%
Mert annyi felesleges pénzük van, hogy erre is futja belőle.
2022. dec. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

Sokat? A gyümölcsnapra többet költenek.


Egyébként lenne értelme, ha komolyan vennék, mert segítené a munkahelyi légkör javulását (az ugye a kutyát nem érdekli, Te otthon milyen sorozatokat nézel), de sokszor még az is következetlen, aki leginkább hangoztatja.


Egyébként nem tudom, miért hívják érzékenyítésnek: a legérzékenyebbek most azok, akik már az eső utáni szivárványra is LMBT-propagandát kiáltanak. Bele sem merek gondolni, mi lenne, ha ők még ennél is érzékenyebbek lennének...

2022. dec. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Egyfajta irányt követnek, hogy mindeki, aki ott dolgozik, egyet gondoljon a cégről, és ehhez ez kell.
2022. dec. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Az a csapat hatékony, ahol jól működik a kommunikáció. A hatékony csapat hozza a profitot. Tehát megéri a cégnek, ha tudnak kommunikálni és együtt dolgozni az emberek. Ahol mikroagressziókkal szívatják egymást a kollégák, ott feszült a légkör. Az a csapat nem hatékony.
2022. dec. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%

"az ugye a kutyát nem érdekli, Te otthon milyen sorozatokat nézel"


De érdekli az embereket a South Park vagy a Jóbarátok, hiába hisztizel.

2022. dec. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Fero89 ***** válasza:
26%
#6 Ja az én világlátásomat is sokban befolyásolta a South Park meg a Jóbarátok, aztán tinédzser lettem.
2022. dec. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem foglalkozom ilyesmivel! Engem hagyjanak békén ezzel és tojok a többi részére. Ha médiában észlelem, hogy agymosó jelleget ölt, már hajtom is el onnan a kütyüt - vagy ha reklám, némítom, - aztán azt hablatyol, erőlködik a szerepét játszó akárki, amit akar, mert nem érdekel!
2022. dec. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, hogy a South parkot említed, én a hazai Paramountnál (akkor még Viacom) dolgoztam, ami a cég egyik nagy zászlóshajója.

Ehhez képest ment ott is az érzékenyítés ezerrel, jöhetett szoknyában Steiner Kristóf előadást tartani a sok ájtatosan pislogó idiótának, miközben konkrét epizódok szólnak arról, hogy mekkora baromság is ez a nemváltás témakör.

Mi mondjuk kiröhögtük ezeket a barmokat egymás közt, de az engem speciel kifejezetten felháborított, amikor arról tartottak előadást, hogy mit nem szabad mondani egy nőnek, hogyan szabad hozzáérni, ha szabad, rendesen, mint a dedóban - utálatos, undorító dolog, hogy úgy kezelnek felnőtt emberként, mint egy potenciális erőszakevőt, és ezek a "foglalkozások" kötelező jellegűek voltak.

2022. dec. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Addig sem azzal foglalkozunk, hogy mekkora környezetterhelése van az adott cégnek.
2022. dec. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!