Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondási idő alatt mennyire...

Felmondási idő alatt mennyire hagynátok, hogy még extra dolgokat is tőletek várjanak el?

Figyelt kérdés

1 hónap múlva lépek a jelenlegi munkahelyemről.

Külföldi cég, SSC - jövő héten idelátogat a részlegünk fejese. A közvetlen felettesem engem bízott meg, hogy majd egy órát keresztül velem leül és csináljam előtte amit szoktam, meg magyarázzak is mellette.

16-an vagyunk a csapatban, aznap rajtam kívül még lesznek 6-an, kb. ketten vagyunk összesen aki ért is valamit a dolgokhoz (pont ezért is lépek le) mégsem a másik emberre bízta ezt.

Én alapból utálom az ilyeneket, de felmondási idő alatt szerintem baromira nem kéne még ezzel is foglalkoznom amikor ott van még 6 másik ember.


2022. dec. 17. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Semennyire. Csak a minimumok minimumát csinálnám meg, azt is szarul
2022. dec. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Leülsz a nagyfőnökkel és elmondod neki, hogy felmondtál, mert máshol magasabb bért kapsz és hozzáértőbb emberekkel dolgozol majd. Ezután majd a beszélgetés halad tovább.
2022. dec. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Mivel a felmondási idő is hozzá tartozik a munkahelyen eltoltott időhöz és ugyanugy a cég alkalmazasaban vagy, így el kell vegezned a munkádat.


Én mikor a legutóbbi helyemen voltam(ez egy vegyes finanszírozású eü cég), ott a felmondásom alatt pl ugyeltem is. Mondjuk nem esett nehezemre. Ha nem mondtam volna fel akkor is így alakult volna valószínűleg.


Ha nagyon zavar szólj, hogy nem akarod az adott melót elvegezni.

Egyébként meg 1 hónap múlva szabadulsz,akkor meg már nem minden mindegy?

2022. dec. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Előtte két nappal már menj el betegállománya. Problem solved!
2022. dec. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%
Beteszel egy "ötperces DVD-t" a látogatónak, aztán addig loop-olod, amíg le nem váltanak szikrázó szemekkel!
2022. dec. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
A közvetlen főnököd rád sózta a munkát, mert nem meri felvállalni a nagyfőnök előtt, hogy a többiek nem jók semmire. Csak ennyi történt. Nem ajánlom, hogy a kötelező minimumot dolgozd. Még azt hiszi a nagyfőnök, mindig is ilyen voltál, meg veled van a baj.
2022. dec. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Nehogy már belehalj abba az 1 órába. Munkaidőn belül leszel, azaz a munkád része, nem lesz ebben semmi extra. Elhiszem, hogy nem szívesen csinálod, de ez van.
2022. dec. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
"Beteg lennék" arra a hétre oldják, ahogy akarják.
2022. dec. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is le fogom szarni a felmondási időt (jövő héten mondok fel). A betegszabi tényleg jó ötlet, akár két hét is :)
2022. dec. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!