Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyiért vállalnátok felmondá...

Mennyiért vállalnátok felmondási idő után még 2 hét extra munkát csak új „okosban“? A szokásos bér 1,5x mondjuk?

Figyelt kérdés

Mennyiért vállalnátok ezt? Felmondtatok a munkahelyen, a felmondási idő lassan pár nap és lejár de a főnök azt kéri még 2 hetet maradjatok mert akkora az emberhiány, de nem vesz vissza állományba hanem csak úgy „okosban“ lennétek ott még két hetet? A pénz meg zsebbe?

Mondjuk a szokott bérezés 1,5x-ért vállalnátok?

Ugye az nagyon fontos hogy itt nem a cég van alkupozícióban hanem én, lévén hogy én megyek az új helyre de ez a két hét belefér, viszont egyáltalán nem létszükséglet nekem.

Vagyis a cégnek van szüksége rám, nekem a cégre annyira nincs. De ha jó pénzt adnak megyek még 2 hétre. Csak kérdés az 1,5x bérezés az reális-e vagy még kevés is a szitut tekintve?


2019. júl. 20. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Majdnem kétszeresébe kerülsz a cégnek, mint a nettó béred. Tehát zsebbe 1,5x nettó az neki gyakorlatilag kedvezmény. Ha annyira kellesz, akkor dobj rá legalább egy 2-es szorzót, ha nem, akkor meg pihenj egyet.
2019. júl. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Egy havi bérért maradnék még egy fél hónapot. Szerződés nélkül természetesen a korábbi bruttó bér-ért zsebbe.
2019. júl. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Olyan 4 millio forintert
2019. júl. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"Egy havi bérért maradnék még egy fél hónapot. "


Na én is kb ezt mondtam . Nem igazán hajlanak rá, de hát meg is mondtam nekik is hogy nekik fontos nem nekem, ha nem adják meg semmi gond, akkor nem megyek.

Mivel felmondtam semmivel se tudnak fogni engem, igazából szóba se kell álljak velük.

2019. júl. 20. 14:41
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Azért ne égess fel minden hidat magad mögött, tárgyalj tisztelettel. Soha nem tudhatod, hogy lesz-e még szükséged az ottani kapcsolataidra. Mondd meg akkor a szerinted tisztességes 1,5-2x-es bért, ha nem tudják megadni, akkor kérj elnézést és búcsúzz el.
2019. júl. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Mondd meg akkor a szerinted tisztességes 1,5-2x-es bért, ha nem tudják megadni, akkor kérj elnézést és búcsúzz el."


Tisztességgel tárgyalok. Eleve már az bicskanyitogató hogy maradjon ott az ember még két hétig de állományban a cég már nem tartja,..... mivan????


Miért nem tartja? Mert az neki pénzbe kerülne??


Szánalmas fillérb***ó egy banda, de ezt tudtam persze ezért is jövök el.

2019. júl. 20. 14:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Semennyiért.

Annyira vagyok piacképes, hogy már meglenne az új helyem és ott kezdenék, így nem tudnának elég magas összeget ajánlani.

2019. júl. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!