Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Előny vagy hátrány ha egy...

Előny vagy hátrány ha egy munkahelyne semmiféle rendezvény hangulat de még egy dísz sincs karácsony alkalmából? Utolsó nap bezár a cég ahogy mindig és csá majd jan 2-án jövünk ennyi

Figyelt kérdés

Itt nincs se cége sbuli se húzás se ajádnékozás se semmi. Még egy dísz sincs az ajtón.


Itt utolsó nap is dec 23 péntek meló van 17h-ig ahogy mindig akkor bezár a cég és csá majd jan 2án jövünk.


És persze pulykapénz jutalom sincs. semmi sincs.


Mondjuk pucsítani se kell senkinek az igaz.

Jó vagy rossz szerintetek egy ilyen cég?


2022. dec. 17. 16:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem közömbös.


Nem jó, de nem is vészes.


Mondjuk valszeg a cégvezető még nem hallott olyasmiről, hogy a dolgozók jobb közérzete (kellemes légkör, dicséret, elismerés, kari hangulat, ajándék, juttatás stb) a munkára is pozitívabb hatással van....


Mondjuk szerintem szomorú...

2022. dec. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

"a munkára is pozitívabb hatással van...."


leszarja mert ő annyit lát hoyg továbbra is egy álláshirdetésre 30-40-50 stb életrajz ömlik be így ha valaki feláll napokon belül ott a másik a helyére.


a főnökek meg mindegy melyik semmitérő nyomoronc hangya hordja neki össze a pénzt.

2022. dec. 17. 16:18
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tökmindegy, dolgozni pénzért járok, nem ünnepelni. A karácsonyi bulit meg amúgy sem szeretem, mint munkahelyi műfaj.
2022. dec. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
ha ettől még jó munkahely, akkor nekem semmiképp se hátrányos, dolgozni járok munkahelyre, nem díszeket nézegetni, meg félig-meddig idegeneket ajándékozni
2022. dec. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

" dolgozni pénzért járok,"


Ja értem világos. Szóval az se gond hogy míg máshol 13. havi béreket, meg 200.000-et adnak a bérem felül karácsonyra (van ám olyan is...) itt meg 5 ft-ot se.


De téged ez nem érdekel mert te dolgozni jársz oda. Hát világos.

2022. dec. 17. 16:22
 6/20 anonim ***** válasza:
98%

? Mondom PÉNZÉRT járok. Ha adnak 13 havit, az számítana. Hogy nincs elf on the shelf manó a polcon, leszarom. Te azt kerdezted, hogy zavar e ha nincs "rendezvény, hangulat, vagy dísz".


Mit fröcsögsz te majom? Ha szr a fizud, válts munkahelyet. Szánalom.

2022. dec. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
96%
előny
2022. dec. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%
Abszolút előny.
2022. dec. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

nyilván előny az ha az ember 5 ft jutalmat nem kap míg másutt meg 13. havit meg mint az ismerősöm 400.000-et céges kártyára....



nyilván az a jó ahol semmi sincs, és az a rossz ahol fél misit adnak. hát világos.

2022. dec. 17. 16:42
 10/20 anonim ***** válasza:
86%

"se húzás se ajádnékozás"


Isten óvjon 10 év fölött mindenkit az ilyen húzogatós ajándékozós f.szságoktól.

2022. dec. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!