Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szokott lenni nektek is...

Szokott lenni nektek is fölösleges lelkiismeret-furdalásotok céges bulik után, úgy, hogy szerintetek semmi megbotránkoztatót nem tettetek vagy mondtatok azon az estén?

Figyelt kérdés

Szerintem nem csináltam semmi hülyeséget, de egyesek (főnökség) nagyon kritikusak, karót nyelt egy társaság, félek, netán szerintük volt valami gond a viselkedésemmel.


Az a helyzet, hogy sokat ittam azon az este, és már napok óta azon töröm az agyam, hogy tettem-e olyat, ami esetleg ciki utólag, amiért mások megszólhatnak?


Azért ittam sokat, hogy el tudjak lazulni, de fegyelmeztem magam, és egy-két megbotláson kívül, és egy pohár leejtésén (ami összetört) kívül nem volt semmi átlagostól eltérő. Akkor nem is lettem leszúrva érte abszolút. A többiek is italoztak bőven. Látták, hogy sokat ittam, és féltek, hogy behányok, de bírom a piát, és nem szoktam hányni, nem is tettem. Beszélgettem a többiekkel, néha egyedül ültem, és italoztam vagy a telómat nyomkodtam. Azért arra figyeltem, hogy ne lépjem túl a határt, ami az ivást jelenti.



2022. jún. 10. 08:41
 1/6 A kérdező kommentje:
*ami az ivást illeti
2022. jún. 10. 08:42
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Jó buli lehetett, áldom a szerencsémet, hogy nincs részem hasonlókban.

Ittál, hogy laza légy, közben tudatosan ügyeltél a lazaság elkerülésére, amit az ital okozott volna.

Azóta pedig aggódsz, mi van, ha mégis laza voltál.

Hát...

2022. jún. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem túl agyalod.

A mi céges bulinkon annyit ittam, hogy boldog boldogtalanhoz oda mentem spanolni, majd a magassarkúm megcsúszott a padlón én meg térdre estem🤣 a nagy főnök jött oda és segített felállni🤣

Nagyon sokan csináltak cifra dolgokat.

Ezeken másnap jókat röhögtünk és ennyi.

A főnökség is úgy volt vele,hogy buli volt és ennyi. Nincs ezen mit feszegetni meg beszélni róla.

Mindenki tudta hogy a tánc meg a piálás volt a lényeg.

Ráadásul veled semmi durva nem történt úgyhogy ezt engedd el Szerintem 😅

2022. jún. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Elvből nem iszok munkahelyi bulin 1 pohárnál többet. Koccintani oké, megiszok a többiekkel egy pezsgőt vagy likőrt vagy valamit, de ennyi. Pedig nem vagyok megrögzött antialkoholista, de a becsípett szóf0sásom és vihogásom nem a kollégáim közé való szerintem. :D
2022. jún. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

En ha tehetem, valami kifogassal tavol maradok a ceges buliktol, mert eleg ketszinu a tarsasag, akikkel dolgozom🤨

Raadasul az egyik nagyfonokot utalom, ugy felo, h valami nem megfelelot talalnek neki mondani, kisse pityokasan, mikor ram jon az oszintesegi roham.😬🤷🏼‍♀️

2022. jún. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem szoktam aggódni.

Mióta egyik főnök peremig hányta a jégkockás vödröt majd a másik nekiállt meginni, hogy ne vesszen kárba az alkohol már az se nagyon foglalkoztat, hogy mit vegyek fel az irodába.

2022. jún. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!