Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Holnap fel fogok mondani. Hog...

Holnap fel fogok mondani. Hogyan mondjam el?Több okom is volt rá,nem volt szakmailag fejlődés?Honnan építsem a beszélgetést ha a főnököm egy instabil,de kedves nő?

Figyelt kérdés

Na nem a felmondást.

A fő ok egyértelműen a nagyon rossz közösség, aminek fő oka egyetlen bomlasztó,toxikus kolléga.A csoportnál magasabban képzett tapasztaltabb kollegaként folyamatos "fúrásban" volt részem,ennek eredményeképpen pl bónuszt sem kaptam

.



2022. dec. 17. 17:13
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Rossz poziban van egyértelműen teljesen alkalmatlan :(

Amúgy jó ember..

2022. dec. 17. 18:16
 12/29 anonim ***** válasza:
80%

Én soha nem mondom a valódi okot, jobban fogadják, ha nincs "vádaskodás", hanem magamra haritok mindent.

Ezt szoktam mondani :

"Köszönöm szépen az eddigi munkát, kenyeret, de nem érzem már jól magam itt, elmegyek."

2022. dec. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Nagyon korrekt de szeretném ha tudná a vezető,milyen a közösség
2022. dec. 17. 18:39
 14/29 anonim ***** válasza:
Értelek, de minek, sokkal fontosabb, hogy elszakadj onnan a legegyszerűbben. Előre nézz, az a fontos hová mész, nem az amit magad mögött hagysz.
2022. dec. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Igazad van nagyon csodálom az ilyen hozzáállast.

És szeretnék azokra is gondolni akik maradnak

2022. dec. 17. 19:06
 16/29 anonim ***** válasza:
Az az Ők dolguk marad, emez meg a Te dolgod lesz.
2022. dec. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Ok, de miért gondolod, hogy most máshogy reagálnának? Korábban elmondtad a problémát, nem javult semmi. Érteni fogják amúgy is, hogy miért mész.
2022. dec. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

"A fő ok egyértelműen a nagyon rossz közösség, aminek fő oka egyetlen bomlasztó,toxikus kolléga"

"ennek eredményeképpen pl bónuszt sem kaptam"


Innentől én nem sajnálnám a főnököt. A "kedvességét" tudod hová tegye fel...

Felmondtam, sziasztok, kaptam jobb lehetőséget.

2023. jan. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Pontosan így történt. :)
2023. jan. 7. 17:29
 20/29 anonim ***** válasza:
A 18as (15:47) mondja jól. Legalább most szólj be. Hagy lássa hogy a gyengesége miatt a normális emberek elmennek, a bomlasztó.meg marad. Sajnos sok helyen van ez, bár az ellenkezőjét is mar láttam.
2023. jan. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!