Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Holnap fel fogok mondani. Hog...

Holnap fel fogok mondani. Hogyan mondjam el?Több okom is volt rá,nem volt szakmailag fejlődés?Honnan építsem a beszélgetést ha a főnököm egy instabil,de kedves nő?

Figyelt kérdés

Na nem a felmondást.

A fő ok egyértelműen a nagyon rossz közösség, aminek fő oka egyetlen bomlasztó,toxikus kolléga.A csoportnál magasabban képzett tapasztaltabb kollegaként folyamatos "fúrásban" volt részem,ennek eredményeképpen pl bónuszt sem kaptam

.



2022. dec. 17. 17:13
1 2 3
 21/29 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Főnökként írom:

Mondd az igazat. Volt a beosztottjaim között olyan kolléga , aki miatt ketten is felmondtak. Amikor a harmadik ember jelezte, hogy felmond miatta, akkor őt rúgtam ki. Nem kell olyan ember a csapatomba, aki nem tud együtt dolgozni a többiekkel.

2023. jan. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
21 kár hogy megvártál 3 embert is.
2023. jan. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 Kései Sirató ***** válasza:
22-es, nem, nem vártam meg 3 embert, a harmadik csak el akart menni, nem ment el, amikor kirúgtam a (vélhetően) pszichopatát.
2023. jan. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

21

Meg lehet kérdezni, mi volt a gond azzal az emberrel?

2023. jan. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 Kései Sirató ***** válasza:

24

Terrorizálta a többieket.

Én nem észleltem, hogy elviselhetetlen, mert jó munkaerő volt. A többiekkel végeztetett el néhány olyan kisebb munkát, amit neki kellett volna. Úgy viselkedett velük, mintha főnökük lett volna, nem tűrt ellentmondást. Nem akart megegyezni szabadság kérdésében sem, amikor ő akart menni, a többieknek dolgozniuk kellett, stb.

2023. jan. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

25

Kisfőnököt játszott :D

2023. jan. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Minden csapatban van minimum egy pszichopata, ez szerintem valami természeti törvény.
2023. jan. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Kései Sirató ***** válasza:

27


Igen, sajnos van ebben igazság.

2023. jan. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Ó én elmondtam hogy elmebeteg a kolléga.
2023. jan. 23. 17:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!