Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az normális ha több munkát...

Az normális ha több munkát kértem a főnökömtől, erre kevesebb feladatot kapok, mint a kollégáim? (bőv.)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem régen kirúgták az egyik főnökünket (mindig ketten szoktak dolgozni), és mivel a megmaradt egy főnök nagyon lassan dolgozott, megkérdeztem tőle, hogy esetleg van-e bármi amiben segíthetek neki (akkor is ha nem feltétlenül hozzám tartozó feladat); és nagyon örült ennek, de most nem régen a kirúgott főnök miatt kiosztottak egy feladatot, és a feladatleírásból kiderült, hogy az összes kollégámnak (13-an összesen) részt kell vennie ebben, kivéve engem, annak ellenére, hogy végig dolgozok az ünnepek alatt is.

(Egyáltalán nem volt célom az, hogy nyalisnak tűnjek, mint az árulkodós gyerekek az iskolában, de szerintetek lehet ennek a két dolognak köze egymáshoz?) A másik 13 kollégám akikre ez a feladat rá lett osztva lenyégében a 10 perces ''szemvédelmi'' szünetre se fog tudni elmenni az extra feladat miatt kb 2 hétig


2022. dec. 23. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Egyszer én is jártam így és én voltam a következőt, akitől megváltak.
2022. dec. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azért mert te csináltad az egyéb plusz feladatokat?
2022. dec. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 hmm ez érdekes, miért lenne baj ha valaki csak felajánlotta a segítségét, úgy hogy cserébe semmit nem várt el?


#2 nem, mert egyéb, plusz feladatot nem kaptam (még) azóta sem

2022. dec. 23. 19:42
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Hm. A mostani munkahelyem mindig magamról felajánlottam, hogyha valaki kiesik, akkor megcsinálom a munkát, bemegyek helyette.

Amikor szóltak, hogy tudok-e túlórázni, akkor rögtön rávágtam mindig, hogy IGEN.


Mostani hónapokban észrevettem, hogy úgy írják a munkanapjaim, hogy jó sok pihenőidőm legyen, illetve most decemberben rengeteg plusz szabadnapot kaptam ilyen-olyan háttérindokkal.

Ha nem akarok bemenni, csak egy telefont kell intéznem. Mast pedig betegen is behívnak, ha kell.



Szóval szerintem nálad és nálam is működött a fordított pszichológia.

2022. dec. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!