Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy jöttél rá, hogy egy...

Hogy jöttél rá, hogy egy kollégádnak bejössz?

Figyelt kérdés
2022. dec. 26. 22:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Céges karácsonyi bulin kissé ittasan a semmiből érkezve átkarolt és megcsókolt. Nem volt nehéz rájönni, hogy igen viszketett neki és úgy érezte, ezt én el tudnám mulasztani.
2022. dec. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

😃😃És nem múlasztottad el neki 1-es?


Az enyém nemes egyszerűseggel odaallt egyik nap munka után az asztalom elé, és elmondta, hogy mióta betettem a lábam oda (egy éve) ő azóta szerelmes belém. 😂

2022. dec. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nahát, 2-es, becsüld meg azt az embert, igaz, hogy egy évébe telt (ami előnyös is lehet rá nézve, hiszen volt ideje megismerni téged és eldönteni, hogy tényleg szeret, vagy csak egy illúziót kerget), de bátran összeszedte a tökeit. :D
2022. dec. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen összeszedte... 😃 Azóta már a felesége vagyok.
2022. dec. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

1es De édes történet 😀

Piásan közeledett, többször is, de csak szexre kellettem neki.

2022. dec. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Indokolatlanul nekem nyomta a mellét.
2022. dec. 27. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem mulasztottam el neki. Egyrészt olyan forgalma volt csak cégen belül, ami mellett joggal tarthattam tőle, hogy kapok valami nem kívánt ajándékot, másrészt mivel egy részlegen, egy irodában dolgoztunk, így is kaptam pár kellemetlen megjegyzést, nem kellett még több táptalajt adni hozzájuk (a kollégám ugyanis az a fajta volt, hogy ha összejött volna valami több is, garantáltan széjjelkürtöli cégen belül).
2022. dec. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

évekbe telt....


Sokáig csak hallottam h van barátnője, aztán volt, hogy talán már nincs, aztán talán még is, sajnos látni minden nap láttuk egymást többször is de ugymond másik légkörben dolgozunk...és elég közömbös is volt hozzám, nem is nagyon volt miről beszélni és lehetőség sem volt rá....


szóval én vettem egyszer a bátorságot magamon, és megkérdeztem, hogy mi lenne ha munka után beülnénk egy cukrászdába egy kávéra vagy sütire mert soha nincs lehetőségünk beszélni és szinte gáz h semmit nem tudok róla pedig évek óta együtt dolgozunk kb.


Aztán így összejöttünk :)

2022. dec. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egyszer egy céges csapatépítő bulin eléggé be volt csiccsentve. Szereztem neki öngyújtót, mert nem tudta meggyújtani a cigijét, amit úgy hálált meg, hogy behúzott egy szobába és mocskos vadul leszopott.

Nem lett köztünk soha több, de ezt még párszor megismételtük későbbi céges bulikon...

2022. dec. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nekem nincsenek ennyire egyértelmű jelek 😢 viszont mindig megkérdezi, hogy vagyok, milyen volt a napom, amikor pont egymást váltjuk. A múltkor fura beszólása a semmiből, hogy szedtem fel magamra mióta itt vagyok ..... mondom, what? Eléggé meglepődtem, főleg hogy tényleg észrevette, pedig csak 1-2 kgról van szó. Ugyaneznap utána megjegyezte, hogy jól áll nekem a piros. Pff. Nem tudom, mit gondoljak.
2022. dec. 27. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!