Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan, aki úgy őszintén,...

Van olyan, aki úgy őszintén, igazán szereti a munkáját, ha az egy betanított irodai munka?

Figyelt kérdés
Tehát amihez nem kell végzettség (csak érettségi), ott megtanítanak mindenre. Van aki nagyon szereti, nem csak egy munkahely neki?
2022. dec. 29. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Manapság már nem nagyon vesznek fel érettségivel irodai munkára, mert annyira elinflálódtak a végzettségi szintek. Bármilyen diploma szokott kelleni, legalábbis nálunk.


Én is pontosan ilyen helyen dolgozom, és szeretem, bár én nagyon kisigényű ember vagyok. Örülök, hogy nem fizikai munka, lehet üldögélni. Nekem ez már elég ahhoz, hogy imádjam. Tudom, hogy céltudatosabbnak kellene lennem, de most úgy gondolom, ha nem rúgnak ki, akkor innen megyek nyugdíjba, pedig még csak 28 vagyok.

2022. dec. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokat számítanak a körülmények is. Kollektíva, vezetés, stb.
2022. dec. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 Függ attól is, melyik városban, meg mekkora a tapasztalat, Pesten én mindig találtam irodai munkát az utóbbi 5 évben érettségivel. De tudod ez ilyen betanított munka, előbb kell ismerned a Word öt meg az Excelt, minthogy mivel foglalkozik a cég
2022. dec. 29. 09:43
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért komolyabb céghez irodai munkára nem vesznek fel érettségivel Pesten sem. Amúgy olyanok nálunk is vannak, akik napi 8 órában csak papíroznak, meg ilyen hót egyszerű adminisztratív feladatokat látnak el, és úgy látom élvezik, én őszintén csodálom őket
2022. dec. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pedig én dolgoztam OTP Banknál, K&H Banknál is. Nyilván nem magas pozícióban, meg nem sok pénzért. Inkább úgy mondanám, hogy nem vesznek fel komoly pozícióra, ahol túl nagy a felelősség. Inkább irodai adminisztráció, levelekre válaszolás, telefonos ügyfélszolgálat.
2022. dec. 29. 11:43
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen munkám, mikor még elég volt hozzá egy érettségi és imádtam. Most azért próbálok diplomát szerezni, hogy újra ilyen munkám lehessen. Bemegyek reggel 8-ra, ott vagyok fél 5-ig, nem idegeskedem, nem kell "még egy tíz percet" (valójában másfél-két órát) benn maradni, hazamegyek és foglalkozom azzal, amit szeretek, de megvan a megélhetéshez szükséges pénzem.
2022. dec. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Van, szalagmunka után felüdülés a legunalmasabb irodai munka is.

Bár némelyik munkafolyamatra annyira oda kell figyelni, hogy nem lehet beszélgetni sem.

Az kifejezetten tetszik, hogy bármikor mehetek a mosdóba vagy a konyhába.

2022. dec. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akinek van már egy akármilyen ügyintéző középfokúja, már nehezebben megy el betanított munkára. Akinek több is van, pláne. Senkinek se életcélja a soron rohadni 8 általánosos analfabéták közt egy csicska gyári soron, ha egyszer kaphat irodai munkát is, lehet álszentnek lenni hogy jaj így úgy sok irodai végzettségű meg mennyi értelmes is van soron, de így van... Aki azt mondja hogy irodai végzettséggel a gyártósor jó, csak saját magának hazudik. És igenis tartom azt is, hogy egy tanult akár csak középfokú ügyintézőt illessen meg igenis a jobb irodai munka, ha egyszer tanult, képezte magát a jobbért.
2023. febr. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!