Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van annak linkedin-je,...

Miért van annak linkedin-je, aki 9 éve ugyanott dolgozik?

Figyelt kérdés
Ha valaki, ő biztos megtehette volna, hogy rég vált. Ugye van a váltsunk munkahelyet 2-3 évente klasszikus esete, ami az egyetlen lehetőséged, hogy még büfészakos bölcsészként is meglegyen a havi 6-700k (nem vicc, megtörtént, csak nem velem :D) 7-8 év alatt, nos, ez a linkedin-es a 9 év alatt már legalább 3x válthatott volna helyet. Nem tudom, mennyit keres, de akárhogy nézem, linkedin-nek akkor van értelme, ha van mit beleraknod, neki pedig ez az egyetlen munkahelye. Persze így frissíteni se kell, csak akkor regisztrálni se volt értelme.
2022. dec. 30. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetni is lehet ott nemcsak munka oldal.
2022. dec. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Privátban? Amúgy most nem poénból kérdezem, van egy volt kolléganőm, aki nincs fb-on, de ott megtaláltam, és csak ott tudnék neki írni, hogy jönne-e randizni. :D
2022. dec. 30. 21:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki, engem is hívtak ott randizni régebben :) Megtalált egy ismerős a gimiből.
2022. dec. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És megírjam neki, hogy miattad regisztráltam be, vagy ott amúgy sem látszik? :D
2022. dec. 30. 21:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kérdésnek nincs értelme. Az regisztrál linkedinre aki akar. Nekem is van profilom, kb nem is használom. Nem volt értelme regisztrálni? De volt, mert akkor amikor csináltam, kellett valamihez.
2022. dec. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy 9 éve ott van bármikor kirúghatják vagy felmondhat. Vagy én miért tartok itthon lázcsillapítót ha október óta nem voltam lázas? Miért nem ajándékozom el és veszek újat amikor legközeelbb belázasodok?
2022. dec. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Pl. linkedin learningről képezheti is magát az oktatóanyagokkal. Vagy ha recruiter akkor kereshet jelölteket.
2022. dec. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A linkedin alapjában nem álláskereső portál, hanem üzleti közösségi háló. Nekem például a munkahelyemen kifejezetten szorgalmazták, hogy csináljunk linkedin profilt - annyira, hogy szaktanácsadó nézte át annak aki kérte és javaslatokat adott hogy lehet jobbá tenni. A cégvezetés nem azért szorgalmazta ezt, hogy mindenki lelépjen.
2022. dec. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!