Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha te nyernéd az Eurojackpot...

Ha te nyernéd az Eurojackpot főnyereménymét ( 11,2 milliárd Ft. ) mely szavakkal mondanál fel a jelenlegi munkahelyeden?

Figyelt kérdés

2023. jan. 1. 18:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
2023. jan. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%

A modoromon nem változtatna a világ összes kincse sem. Békésen megmondanám, hogy jobbat találtam.

De lehet nem is rögtön, mert szeretem a munkám és mivel nincsenek barátaim, családom, ezért nem akarnék unatkozni.

2023. jan. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
76%
Azzal, hogy a kreatív oldalammal is foglalkozni szeretnék sokkal komolyabban, ezert áttérnék részmunkaidőre, vagy alkalmi munkaidősnek, beugrósnak.
2023. jan. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
37%
Odamennék a főnökömhöz felmásznék az asztalára leguggolnék és kitolnák egy gigakábelt aztán azt meg szétpisilném.
2023. jan. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
44%
4# Mekkora hős vagy:)
2023. jan. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
Sehogy, most CSED-en vagyok, simán hagynám lejárni a GYED/GYES-időszak végét, és nem jelentkeznék, hogy most akkor jönnék vissza. Gondolom van ennek hivatalos menete, amit persze követnék, de addigra úgyis valaki számomra totál ismeretlen lenne a főnököm meg a HR-es is, szóval nem igazán csinálnék ebből ügyet, na meg gondolom ők sem.
2023. jan. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
69%
Nem mondanék fel! Ért már engem olyan szerencse az életben, amely miatt "felmondhattam volna", de nem tettem - és ez esetben sem tenném, mert a munkám az életem!
2023. jan. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
47%

Nem mondanék fel. A pénzt, akár mekkora összeg, gyorsan el lehet költeni, és ha nem lenne bevételem, akkor mit csinálnék a nyeremény elköltése után?

Egyébként pedig az összeget elutaznám.

2023. jan. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Munkanélküli vagyok, szóval nincs ilyen gondom
2023. jan. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%
Egyelőre nem mondanék fel, csak csökkenteném az óráim számát. Amúgy meg írnék egy normális, illedelmes emailt, hogy kilépek. Nem szeretem a céget, de pont nem azokkal az emberekkel van bajom, akik aztán ezt a levelet olvassák.
2023. jan. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!