Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha szerveznének nyáron nudista...

Ha szerveznének nyáron nudista strandra fürdőzést a munkahelyeteken, és vannak (közel) korotokbeli ellenkező nemű kollégáitok is, elmennétek?

Figyelt kérdés

2023. jan. 2. 16:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
62%
Egyik hülye kollégámra se vagyok kiváncsi. Ruhában is okádék mindegyik.
2023. jan. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
87%

a nudista strand pont nem a szexről szól...

inkább a társadalom hozzáállása beteg a témához..

nem kötelező, én se mennék, de teljesen normális dolog.

2023. jan. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
80%
Nekem férfi kollégáim vannak, és természetesen elmennék! A zuhanyozóban egyébként is látjuk egymást naponta meztelenül.
2023. jan. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 veterán vas ***** válasza:
84%
Nem a nudizmussal van bajom, hanem azzal, hogy a szabadidőmet nem a munkahelyi kollégákkal akarom tölteni.
2023. jan. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
75%
Pesze. Inkább akkor nem mennék el, ha csak velem azon neműek mennének.
2023. jan. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
66%

Nem mennék senkivel. Ha nagyon nudizni akarok keresek egy elhagyatott tengerpartot és megteszem ott, ahol nem kell másokat nézegetni. Némelyik testtől még fürdőruhában is iszonyodom.


Egy volt munkahelyemen a csapatépítőn volt lehetőség strandolni. Senki se élt a lehetőséggel, volt aki azért mert szégyellte a testét, más meg nem akarta a kollégáinak mutogatni magát.

2023. jan. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 mooti ***** válasza:
87%

A nudizmus az elfogadásról is szól. Így azok a munkatársak akik elmennek ilyen helyre azok nem fognak foglalkozni a másik testével, mert a naturizmus nem erről szól. Elfogadom azok döntését akik alapból nem járnak nudizni, én mivel naturista gondolkodású vagyok ezért semmi kivetnivalót nem látok az ilyen rendezvényekben. Alapból is találkozhatok nudista helyeken munkatársakkal ( persze ha járnak).

A manipulált társadalmi elvárások miatt vannak előítéletek a nudizmussal szemben. Pedig, a fejlett európai országok többségében edogadott.

2023. jan. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
35%
Blöahhhhhhhh soha
2023. ápr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
75%
Bárcsak szerveznének ilyet. De ha tudsz ilyen munkahelyet kérdező, akkor szólj, mert megyek rögtön oda dolgozni.
2023. ápr. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!