Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hány éves korban szeretnéd...

Hány éves korban szeretnéd nyugdíjazni magad, ha tehetnéd?

Figyelt kérdés

A visszavonulás után hogyan töltenéd a napjaidat a mindennapos munkahelyi mókuskerék helyett?

Ha nem vágysz korábbi visszavonulásra, reménykedsz abban, hogy rendes nyugdíjkorhatár után is még lesz sok aktív, egészséges éved?

Korod/nemed?



2023. jan. 2. 21:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Most 40/N. Bőven el tudnám folgani magam túrázással, kutyázással, lovaglással, utazásssal, kézműveskedéssel, főzöcskézéssel, stb...
2023. jan. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Látom milyen állapotban van a szüleim korosztáléya 65-70 évesen, mire nyugdijas lennék. Addigra örölni fogok, ha körbe birom sétálni a háztömböt egy öreg tacsival :( Most még beleférne minden aktív tevékenység. (előző voltam).
2023. jan. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Most is késő lenne. De még akad bőven sajnos.
2023. jan. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Holnaptól 35f
2023. jan. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Építőiparban dolgozom, 24 éves vagyok, de megnézve az engem körülvevő embereket, felmérve az egészségügyi állapotokat, én személy szerint örülnék, ha 45-50 éves koromra már vissza tudnék venni, és csak annyit vállalni, amennyit mentálisan, fizikálisan elbírok.

Az, hogy ennyi idő alatt annyit tudják termelni, hogy teljesen le tudjak állni, nem tudom kivitelezhető e úgy, hogy addigra nem “rokkanok” bele, így ezen nem igazán gondolkoztam.

Legrosszabb esetben valami építőiparral kapcsolatos, de nem fizikai munkát, most még azt mondom szívesen vállalnék, de ez addigra lehet megváltozik.

2023. jan. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
anno a szakmunkás képző elvégzése után,17 évesen, max sorkatonaság után 22 évesen! 50 +os vagyok de már inkább meghalnék, mint minden nap dolgozni 10-12 órát, zajban koszban hülyék (1) közt!
2023. jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!