Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy munkahely nem elégedett...

Ha egy munkahely nem elégedett valakivel de nem küldi el mert nem találna helyette senkit, akkor mit tenne a hely, ha az illető maga menne el? Akkor is kéne lépniuk!

Figyelt kérdés

Nagyon elégedetlenek egy emberrel és gyakran felvetődik a kérdés ha ennyire szar az illető (tényleg ennyire...) miért nem rúgják ki? erre a válasz: nem lenne a helyére senki így jobb híján marad.


Na de nem értem: és ha az illető MAGA döntene úgy hogy elmegy akkor mit lépne a cég? Mert akkor is kéne lépnie! És azt a lépést megtehetné most is , nem?


2023. jan. 10. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha a delikvens úgy dönt, hogy felmond, akkor a munkahely rá lesz kényszerítve hogy új embert vegyen fel. Hidd el mindig találnak egy balekot aki hasonló, mint az alapítványi iskolás kérdező.


Több iskolában van olyan tanár akit elküldenének, de nincs helyette más. Ha ez a tanár otthagyja a sulit akkor meg majd csak lesz valahogy.

2023. jan. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én próbáltam kiprovokálni, hogy rúgjon ki a főnököm és végkielégítést megkapjam de nem tette mert olyan “stabil megbízható munkájára igényes” ember vagyok, hogy nem talál másik ilyet. Elegem lett felmondtam (azért nem akartam mert tudtam, hogy nem adja oda a havi bónuszt akkor, hanem zsebre vágja). Így is lett, nem kaptam meg a bónuszt csak az alap fizum. Azóta kb. minden hónapban újra feladják az állás hirdetést, hogy embert keresnek.. 1-2 hónapot bírnak ki csak az új emberek. Volt munkatársam azóta írt, hogy nagyon gondolkodik rajta a főnök, hogy felhív, hogy vissza mennék e csak ég a feje, hogy nem adta oda azt a havi bónuszt és biztos elküldöm majd az anyukájába ezért.
2023. jan. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Alapítványi iskola.
2023. jan. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!