Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elégedettek vagytok a jelenleg...

Elégedettek vagytok a jelenlegi munkahelyetekkel? Ha nem, terveztek váltani mostanában?

Figyelt kérdés
Köszi ha válaszoltok:)

2022. dec. 13. 21:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok évek óta elégedett a jelenlegi munkahelyemmeél, mert többnyire más jól jár aazzal, hogy "nálunk nincs szabály" elven dolgozunk, és ez nekem nem tetszik.

Igyekszek változtatni, váltani munkahelyet, de nem megy.

2022. dec. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok szempontból elégedett vagyok (munkakörnyezet, rugalmasság, kollégák stb.), de a fizetés siralmas.
2022. dec. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Összességében nem. Inkompetens emberekkel dolgozom, mindenki leszar mindent és nekem kell helyettük magyarázkodni állandóan. Teljesen ki vagyok égve huszonévesen már. Ellenben a fizu nagyon jó, szóval nagy dilemma. Ha nem váltok a közeljövőben, akkor teljesen tönkre fog menni a mentális egészségem, szóval muszáj lesz, de nem vagyok hajlandó kevesebb pénzért dolgozni.
2022. dec. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Szeretem. Emberszámba vesznek, rugalmasak, és kellőképpen nekem való, introvertált meló. 5 órában dolgozom, 210 nettó+15 cafeteria. Szerintem ebben az óraszámban nem rossz.
2022. dec. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Elégedett vagyok, csak lenne már sok munka, így elég unalmas.
2022. dec. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, felpontoztam mindenkit!! :) Jöhetnek még válaszok 😊
2022. dec. 13. 23:19
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
4 megírnád kérlek mely területen tud introvertált nyugisan dolgozni?
2022. dec. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Heti 4x13orakat nyomok szakacskent napi 6-8 misi bevetelu helyen.. hat nem egyszeru 😀 De imadom a brigadot meg a fonokseget es napi 35ot hazaviszek. Hivnak surun mas helyekre, de nem valtok. Foleg most.. kell a betonbiztos
2022. dec. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Most éppen oda tartok és a sírás kerülget. Nagyon utálom. A főnök meg engem utál. A héten tervezek felmondani, pedig nincs új állásom, jelentkezem folyamatosan de még nem hívtak. De inkább leszek segélyen + félretett pénzemet költöm, minthogy egy perccel is tovább maradjak itt. Csak meg akarom várni a holnapot, hogy bent legyen a főnök...
2022. dec. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Elégedett vagyok,szeretem a munkát végezni,kollégák normálisak,úgy 2 évig nem tervezek váltani(akkor leszek 25 és kevesebb lesz a nettóm).Ami nem tetszik az a 4 műszakos beosztàs(rövid ideig elmegy de hosszútávon nem akarom) és a fizetés el van maradva a környéken lévő konkurenciàhoz képest.

Amikor 25 leszek elkezdek körbenézni és vàltok ha kapok jobb ajánlatot.

2022. dec. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!