Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha azokkal a dolgokkal, amik...

Ha azokkal a dolgokkal, amik érdekelnek, nem lehet annyi pénzt keresni, ami a jelenlegi helyzetben elég, mit érdemes tanulni?

Figyelt kérdés

Eladó vagyok jelenleg, heti 30 órában, kb. 170 ezer a fizetésem, plusz 15 ezer cafeteria. Maga a hely olyan álomszerűnek tűnik, mert közel áll ahhoz, ami érdekel, kapunk sok tárgyi dolgot is, de abból ugye nem tudok kaját venni, meg csekket fizetni.

Plusz kb. 3 óra utazás odavissza, állandó a dugó az úton, ha kocsival megyek, nagyon sokba kerül az üzemanyag, hetvégén is menni kell, ha úgy vagyok beosztva.

De érzem, hogy valami nem okés velem szociálisan. Nem szeretem az embereket. Nem vagyok agresszív, meg bunkó, semmi ilyen, egyszerűen nem tudok közvetlen lenni. Csendesebb vagyok, nem érzem, hogy maga az eladás, tukmálás az én világom lenne.

Drogériaszerű üzlet, tehát maga a környezet, egészség, szépségápolás érdekel, szakmám is kozmetikus, de nem igazán szeretem azt sem, mert nem jó érzés más emberekhez érni. Nem is dolgoztam sokat benne.

Most valahogy úgy érzem, elszúrtam az életem, vagy nem találom még azt a munkát, ami boldoggá tenne teljesen.

Váltanék szivesen, az új dolgok kipróbálása nem okozott sosem gondot. Voltam már call centeres, éttermi dolgozó, futár.

Tudom, hogy nem szabad elvárások szerint élni, mert olyan, hogy minden tökeletes, nem lesz, de most nem érzem jól magam a bőrömben.


2023. jan. 12. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Gyere gyárba itt megvan a netto 380k 3 muszakba
2023. jan. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ha hiszed, ha nem, gondolkoztam már ezen is. Tudom, ez csak ilyen semmilyen panaszkodás, ahogy visszaolvastam az irományom, mert én tudom az életemet megoldani, de annyira elszomorít, hogy tényleg az folyik a neten, meg mindenhol, milyen rossz az élet, mégis tömve vagyunk állandóan vásárlókkal, a bevásárlóközpont bármikor megyek tele, mi mégis ennyit keresünk a marha nagy Fideszes városban. (Így azt hiszem, tudjátok melyik nagyvárosról van szó).

Ha nem lenne párom, fogalmam sincs, hogy élnék meg ennyiből.

2023. jan. 12. 16:42
 3/11 A kérdező kommentje:
Mármint nem én járkálok bevásálóközpontba, csak ott dolgozom.
2023. jan. 12. 16:44
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Programozást.
2023. jan. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Igen, valamit, ami szoftverfejlesztéshez kapcsolódik, ami nem csak programozás lehet.


Vagy nőknél népszerű még a könyvelés, bérszámfejtés.

2023. jan. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
Focista, fideszes politikus, instagram celeb, ezekkel úgy kereshetsz százmilliókat, hogy még dolgoznod se kell.
2023. jan. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
1 dolgot se írtál,hogy mi az ami érdekel, de nem tudsz vele pénzt keresni..
2023. jan. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Smink, szépségápolás, éneklés, videószerkesztés

Csak ugye ezek inkább hobbik, nem igen lehet megélni belőle

2023. jan. 12. 18:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor fodrászatba kéne dolgoznod
2023. jan. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Írd össze miket szeretnél?

Aztát ragd sorrendbe őket,majd nézd meg mire van kereslet?

Végül pedig kezd el azt ki tanulni, de előtte azért jobb ha személyesen megnézed hogyan zajlik az a munka?

Hajrá.

2023. jan. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!