Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha azokkal a dolgokkal, amik...

Ha azokkal a dolgokkal, amik érdekelnek, nem lehet annyi pénzt keresni, ami a jelenlegi helyzetben elég, mit érdemes tanulni?

Figyelt kérdés

Eladó vagyok jelenleg, heti 30 órában, kb. 170 ezer a fizetésem, plusz 15 ezer cafeteria. Maga a hely olyan álomszerűnek tűnik, mert közel áll ahhoz, ami érdekel, kapunk sok tárgyi dolgot is, de abból ugye nem tudok kaját venni, meg csekket fizetni.

Plusz kb. 3 óra utazás odavissza, állandó a dugó az úton, ha kocsival megyek, nagyon sokba kerül az üzemanyag, hetvégén is menni kell, ha úgy vagyok beosztva.

De érzem, hogy valami nem okés velem szociálisan. Nem szeretem az embereket. Nem vagyok agresszív, meg bunkó, semmi ilyen, egyszerűen nem tudok közvetlen lenni. Csendesebb vagyok, nem érzem, hogy maga az eladás, tukmálás az én világom lenne.

Drogériaszerű üzlet, tehát maga a környezet, egészség, szépségápolás érdekel, szakmám is kozmetikus, de nem igazán szeretem azt sem, mert nem jó érzés más emberekhez érni. Nem is dolgoztam sokat benne.

Most valahogy úgy érzem, elszúrtam az életem, vagy nem találom még azt a munkát, ami boldoggá tenne teljesen.

Váltanék szivesen, az új dolgok kipróbálása nem okozott sosem gondot. Voltam már call centeres, éttermi dolgozó, futár.

Tudom, hogy nem szabad elvárások szerint élni, mert olyan, hogy minden tökeletes, nem lesz, de most nem érzem jól magam a bőrömben.


2023. jan. 12. 16:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Videoszerkesztés mellette grafikus dolgokkal szerintem azért el lehetne indulni nagyobb cégeknél. Vagy pl ha kis kódolásra is hajlandó vagy megtanulni, akkor web design irány.
2023. jan. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!