Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha tudomásodra jutna vezetőkén...

Ha tudomásodra jutna vezetőként, hogy egy főnök, aki alattad dolgozik ( precíz, okos, szép, optimista), barátoddal jár, aki főnökként dolgozik máshol, de nem becsülte meg őt kellően, de hozzád jobban illene, tények is lennének melletted, akkor?

Figyelt kérdés
Felhívnád a figyelmét arra, hogy jobbat érdemel?
2023. jan. 13. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
A te barátoddal jár? Harmas kapcsolat?
2023. jan. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Nem. A csajok általában ahhoz vonzodnak akik nem nyalnak nekik
2023. jan. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Mondhatod neki, hogy találhatna jobbat is, de ebből nem feltétlenül lenne az, hogy veled jön össze. Amúgy lehet, hogy szerinted nem illenek össze, de amúgy igen
2023. jan. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Házi nyúlra nem lövünk öcsi sajt.

Szerintem ezt a kérdést tedd fel a haverodnak, aztán ő tutira meg fogja becsülni érte a fejedet.

2023. jan. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Beleképzeltem magam a csaj helyébe: kiröhögnélek, aztán sarkon fordulnék és elmondanám a páromnak, hogy mit kavar a háta mögött a "barátja".
2023. jan. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
rébuszos őrült
2023. jan. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A barátnak voltak kilengései, majd akivel kapcsolatba került, nagyon csúnyán viselkedik emiatt az ismerőseivel, meg így is járt el. Aztán ő fenyegetőzik a hatóságokkal. A barátnője, azokkal a tulajdonságokkal rendelkezik, amit leírtam, mindenki látja, hogy jobbat érdemel, mert nem boldog most.
2023. jan. 13. 18:26
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem kellene mások magánéletével foglalkozni, beleavatkozni, föleg fönök-beosztott viszonyban nem.
2023. jan. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Ahogy olvasom a válaszodat nagyon úgy fest, hogy te vagy ez a hölgyemény aki nem tudja, hogy össze jöjjön e a pasija haverjával.. Haver soha nem szid egy másik havert.. kivéve, ha csak érdekből vagy valami hasonlóért barátkozik vele..
2023. jan. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Bűnös vagyok akkor, ha hagyom a dolgokat úgy alakulni, ahogy mások rám kényszerítik, ahogy eddig is ezt tették. Boldogságra van itt szükség.
2023. jan. 13. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!