Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kolléga kifizettetheti velünk...

Kolléga kifizettetheti velünk a kutyája műtétét?

Figyelt kérdés

Egyik nap behozta kutyáját a munkahelyre, nap végére elkezdett nyüszítve sántítani.

Nem tudjuk mi történt vele, lehet valaki elütötte gurulós székkel.

Mint kiderült eltört a lába és meg kellett műteni.

Kolléga most rajtunk szeretné bevasalni az orvosi költséget.


Nem tudom milyen fajta kutya, tenyeremben elférne de gazdája azt állítja, hogy nem kiskutya hanem ekkora méretű felnőtten is.


2023. jan. 14. 13:34
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
85%
Imadom az allatokat, de ilyen nincs.
2023. jan. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
15%

Milyen ember lehet az aki egy állatot dögnek nevez?

🖕🖕🖕

2023. jan. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
11%
Fizessétek ki szépen azt a pénzt. Ennyire csak nem vagytok szegények. Ti csináltátok a bajt, tegyétek jóvá és amúgy örülhettek, h sikerült megműteni a lábát, ha nem sikerült volna az állatkínzásnak minősül csak mondom...
2023. jan. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim válasza:
87%
Ha tőlem egy fillért is levonnának emiatt (mert magamtól egy petákot nem adnék) BÍRÓSÁGRA VINNÉM AZ ÜGYET! És majd ott nézzük meg megáll-e a retkes dög ügye.
2023. jan. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
94%

21, vannak olyan fajtak, amiknek mar attol eltorik a laba, hogy ugral egyet vagy szalad a jarolapon es megcsuszik.

Egyaltalan nem tartom kizartnak, hogy a kerdezo es a munkatarsai tenyleg nem tudjak, hogy mi tortent a kutyaval.

Es nem, nem jogos, hogy ki akarja fizettetni veletek. A kutyat sajat felelossegre vitte be.

2023. jan. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem ők csinálták a bajt, hanem a kedves kolléga, aki beviszi a kutyáját egy munkahelyre, majd a többieken akarja leverni azt, hogy nem figyelt rá megfelelően. Egyébként is saját felelősségére vitte be, nem tartozik senki semmivel. Az ő dolga lett volna maga mellett tartani. Egyáltalán nem biztos, hogy a kollégák csináltak vele valamit, hisz, mint írta a kérdező nem tudják mi történt, illetve más kutyákat is szoktak bevinni és soha nem történt még hasonló. Ez van, sajnálom a kutyát, de természetesen nem fizetnék, nem is értem ezt hogy gondolta. Legközelebb nem kell bevinni a kutyát a munkahelyre! (amúgy sem odavaló)
2023. jan. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
86%

25


Tehát azt mondod, ha egyik kollégám feltételezhetően eltöri egy másik kollégám kutyájának a lábát, akkor nekem kéne fizetni? Állatkínzás? Mi köze van hozzá a kérdezőnek, mikor ott sem volt az esetnél és azt sem tudja mi történt? :DDDD

2023. jan. 15. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha beviszi a kutyát legyen már az ő felelőssge, hogy figyeljen is rá....
2023. jan. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
97%

#19, miért ne láttam volna kutyát közelről?

Szerintem simán lehetséges, hogy valahol elcsúszott, beszorult valahova, mert hát ugye senki nem figyelt rá. Amúgy meg nem valami 5 centis kutyáról beszélünk? Simán lehet, hogy elsodorta valaki, tudom is én. Egy a lényeg: a kutya nem a munkahelyre való. Ne vigyék oda, ha nem akarják, hogy baja essen. Én meg amúgy simán panaszt tennék, hogy zavarnak az állatok meló közben. Aki ezt szereti menjen valami kutyamenhelyre dolgozni.

2023. jan. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

Önszántunkból biztos nem fizetünk.

Kérdés inkább arra irányult, hogy vezetőség vagy bíróság kötelezhet-e.


Nem 5 centi, van vagy 10 de ez előtt én még ilyen kutyát sosem láttam.

Leginkább csivavára hasonlít de sokkal kisebb, gekkósabb szemű és kopasz.

Nyilván nem vagyunk annyira bunkók, hogy nem szólunk ha látjuk megsérülni.


Amikor bajunk van szólunk és nem a háttérben vadásszuk le a kis kedvencet.

Egyből haza zavartuk amikor egyik kolléga tarantulát hozott be.

2023. jan. 15. 11:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!