Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kolléga kifizettetheti velünk...

Kolléga kifizettetheti velünk a kutyája műtétét?

Figyelt kérdés

Egyik nap behozta kutyáját a munkahelyre, nap végére elkezdett nyüszítve sántítani.

Nem tudjuk mi történt vele, lehet valaki elütötte gurulós székkel.

Mint kiderült eltört a lába és meg kellett műteni.

Kolléga most rajtunk szeretné bevasalni az orvosi költséget.


Nem tudom milyen fajta kutya, tenyeremben elférne de gazdája azt állítja, hogy nem kiskutya hanem ekkora méretű felnőtten is.


2023. jan. 14. 13:34
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha levonják a fizutokból munkaügyi bírósaghoz kell fordukni, ilyet nem tehetnek meg, nem munkahelyi tartozék a kutya és bizonyíték sincs. Bírósag meg nem hozna ilyen hülye ítéletet ráadásul milliókba kerülne a per.
2023. jan. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

"Kérdés inkább arra irányult, hogy vezetőség vagy bíróság kötelezhet-e."


Nem.

2023. jan. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem kell fizetnetek. Csak próbálkozik a balfék munkatársatok, hátha kifizetitek helyette a drága műtétet.


Amúgy komoly lehetett a pasi, aki a tarantulájával jött be dolgozni. 😂 Nálunk szinte csak nők dolgoznak, szerintem még Berlinben is hallották volna a sikolyokat. 😃😂

2023. jan. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
18%
Ennyire szegények vagytok?
2023. jan. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
76%

Ilyen alapon fizess már ki nekem egy új kocsit 34, mert hát miért ne? Vagy egy új telefont vagy egy új bármit. Vagy talán ennyire szegény vagy?!


Senkinek nem kötelessége más kiadásainak a finanszírozása! És ennek semmi köze ahhoz, hogy kinek mennyi pénze van!

2023. jan. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
52%

Semmi keresnivalója a kutyádnak a munkahelyeden.

Saját felelősségre vitted be ( én hazaküldtelek volna vele).

Nem vigyáztál rá. Baleset érte.

A te költséged. Örülj, hogy nem rúgnak ki.

2023. márc. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!