Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek miért mondták ezt...

Szerintetek miért mondták ezt a hátam mögött?

Figyelt kérdés

Nehez lesz elmagyarazni, ugy hogy nem irom le, mi pontosan a munkakorom, de egy olyan helyen dolgozom, ahol bizonyos szolgáltatásokat nyújtunk az ügyfeleknek, fajtától függően eltérő åron, de minden ügyfél 18 000 ft "alapdíjról" indul. A bérezés teljesítmény alapú, tehát mindenki a netto bevetele alapjan kapja a fizeteset. Sajnos ezt a szamitogepes rendszerben latni lehet, hogy kinek mennyi a netto bevetele... Igy lettem pletyka targya, mivel en meg viszonylag rovid ideje dolgozom itt, de ehhez kepest viszonylag magas a bevetelem. Es azt beszeltek rolam a hatam mogott, hogy en nagyon sokert szamlazok, sokat kerek el egy-egy ugyfeltol. Ilyenert persze fonok, vagy barki, akinek szamit a velemenye, termeszetesen nem szolt. Csak a kozvetlen munkatarsaim vettek gorcso ala. Vajon miert? Irigyseg? Vagy szimplan unalom? Amugy az a vicc, hogy semmi olyanert nem kerek el penzt, amit nem csinaltam meg. (Plusz a ceg penzbol el.) De mégis ilyesmivel gyanusitottak.

Hozzatennem, osszehasonlitva veluk, ok mikor kezdok voltak, ok sokkal kevesebb nettot ertek el, mint en.


2023. jan. 16. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Irigykednek.
2023. jan. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen rosszindulatúak az emberek ,azért.
2023. jan. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Bordélyházban dolgozol?
2023. jan. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom a "rudit"jobban cidázod náluk...ez a bajuk...okítsd őket.


Aztán, azért hátad mögött mondták, mert nem volt idejük megkerülni téged...biztosíts gyalogutat magad elé.

2023. jan. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nyilván mindenkinek csak a bordélyház ugrik be..nos akkor már elarulom, egy maganklinikan dolgozom, orvos vagyok ...
2023. jan. 16. 15:28
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

Mire kellene gondolni...pénz, nő..nők csoportja...:D


Akkor kevesebb a halottad tehát:)

Azt tudtad, hogy b_nkó vagy kontár orvoshoz senki sem szeret járni még fizetve se?

Gondolom ezt a kuruzsló kollégák se tudják:)

2023. jan. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!