Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak ha állandóan...

Mit csináljak ha állandóan huzatot csinálnak, mindig kinyitják az ablakot én becsukom, de alapvetoen miattuk szétrobban a fejem egész nap?

Figyelt kérdés

Ráadásul olyanokkal vagyok egy irodában hogy a csoportvezető, meg akikkel kommunikál.

Akárhova ülnék pakolnám az asztalt mindenhol huzat van.

Nekik állandoan melegük van, meg szerintük be van állva a levegő.


A nap 80%-ában huzatolnak



2023. jan. 18. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Szedd le a kilincset
2023. jan. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%

Ez is ilyen tipikus, "mindenki hülye csak én vagyok helikopter" eset?

Mindenhol van egy helikopter...

2023. jan. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem az az eset.

A tobbiek alkalmi jelleggel vannak csak itt pl bejonnek tárgyalni aláírni és mennek.

Vagy 15 perces megbeszelések vannak, max fél órák, stb

Napi 8 ban csak én ülök itt meg a csopvez. Aki gyakran ki is járkál meg vissza. Mások nincsenek napi 8at huzatban.

2023. jan. 18. 12:49
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Akkor viszont valami ocsmány büdös lehet ott, ha még egy aláírás idejére betévedő is szellőztet. És büdös meg ugye attól van, aki ott van folyamatosan
2023. jan. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lejet te büdös munkahelyekre asszociálsz.
2023. jan. 18. 13:12
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudod velük megbeszélni, hogy csak az egyik ablak legyen nyitva, és akkor nem lenne huzat? Viszont cserébe az egyik ablak lehet folyamatosan nyitva, így folyamat jönne be friss levegő, nem kellene ilyen nagy kereszthuzatokkal szellőztetni.


És igen, az is lehet, hogy baromi büdös van bent, csak ezt te nem érzed, mert mivel folyamat benn vagy, hozzászokik az orrod.

2023. jan. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha csak te vagy ebben az irodában, meg a csopvez, akkor ki a túró nyitogatja az ablakot? Nálunk a máshonnan pár percre bekóborlók nem merik nyitogatni az ablakot.
2023. jan. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem attól van herótom, ha valamit becsuknak és áll a levegő, nem szellőzik a helyiség.
2023. jan. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!