Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha...?

Mit tegyek ha...?

Figyelt kérdés

A főnököm vissza hívott 1 év után dolgozni.

Én mondtam fel mert Pestre mentem, vissza jöttem ( kis város csekély munkalehetőség ) és egy gyárban dolgoztam, amivel az volt a baj, hogy teljesítménybe raknak át pár hónap után, illetve az, hogy nagyon tömény hígító szag van az egész gyárban.

Előző munkahelyemen eladó/árufeltöltő voltam 12 óra, hétvége nem szabad. A gyárban 8 órát voltam szabad hétvégével.

Hát elvállaltam ahova vissza hívtak. Viszont nagyon rosszul érzem magam, hogy megint oda kell mennem de a hígító szag sem volt jó fájt a torkom és a szemem már.

Valahogy le kéne nyugodjak, hogy végülis jól döntöttem csak mégis rossz...


2023. jan. 18. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelzi a tested, hogy nem döntöttél jól. Hiába akarod átverni, magadat nem fogod tudni.


Tudod hogy muszájból vagy ott, eleged van, és nem akartál volna visszamenni. Mindenkivel megeshet ilyen, de legalább tudod azt is, hogy nincs ehhez már kedved.


Vagy beletörődsz és belefásulsz, mondván elfogadod ezt, mert legalább valamilyen szinten biztos, vagy kitűzöl magad elé hosszútávú célokat, amikkel 3-5 éven belül tudsz váltani, amire tudsz építeni.


Röviden, nézel olyan szakmákat amik érdekelnek és tanulsz, vagy ha ez olyan téma amit otthon is lehet gyakorolni és fejlődni benne, akkor akár papír nélkül fejleszteni magad folyamatosan.


A másik lehetőség rövidtávú, nem csak Budapest és ez a kisváros létezik az országban. Akkor elmész olyan megyeszékhelyre, ahol több opció van, de ennek ugyanúgy ott van a veszélye, hogy nem fogod tudni hova menj, mit csinálj, mi érdekel és nem lesz hozzá kedved.

2023. jan. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Párom miatt jöttem vissza. Neki itt az élete, munkája illetve a közös házunkat is elkezdtük már itt építeni. Szüleink, barátaink itt vannak. Nem valószínű, hogy elmegyek máshova.

Igen valószínű rosszul döntöttem, de tudlm azt, hogy egészség téren meg jól ( a hígító miatt ). És ilyenkor lenne megoldás egy 3. hely csak, hát a környéken ettől jobb nem nagyon van. Igen diplomát szeretnék amúgy, max levelezőn fog menni munka mellett.

2023. jan. 18. 16:40
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindenki szerint össze kéne tennem a kezem ezért a munkáért, környékén ez nagyon jó helynek számít. De én nem ezt érzem valahogy mégsem :D
2023. jan. 18. 16:42
 4/7 anonim válasza:
Velem ugyanez volt, szóról szóra! Kaka munkahelyen, ami kaka fizut adott, felmondtam, elmentem Pestre, de most visszajöttem a kisvárosba, mert sok minden köt ide, és épp új munkahely után kajtatok. Hálistennek a korábbi helyre nem hívnak vissza, mert bezárt, és én is fizikailag rosszul érzem magam, megbántam, hogy visszajöttem, de Pesten is rosszul voltam. Most leginkább a volt főnökkel/kollégákkal való találkozás aggaszt, feszt rosszindulatúan kibeszéltek, és amikor elmentem, csomó ideig hívogattak, hogy mi van velem, gondolom a kudarcomnak örültek volna. Mindegy, ha gondolod, írj privátban, ha már félig meddig sorstársak vagyunk
2023. jan. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom, hogy veled is ez van. Fogalmam sincs mi lenne a megoldás...valamit valamiért ..vagy a szeretteiddel maradsz vagy mész nagy városba és ott a sok lehetőség közt biztos találsz egy jó munkát. Az lenne a jó ha kis városokban is lenne munkalehetőség, de sajnos jelenleg alig-alig, sőt inkább zárnak be a boltok, küldik el az alkalmazottakat.
2023. jan. 18. 16:53
 6/7 A kérdező kommentje:

Egyébként szerintem ne foglalkozz velük, nem vallottunk kudarcot, mert haza jöttünk hisz azt csinálunk amit akarunk, senkinek semmi köze hozzá. Ez nem kudarc, döntés. Egyszer döntöttél valahogy aztán máshogy és akkor mi van :D

Szerencsés vagy, hogy bezárt a hely 😅 nekem még a főnök azt is mondta most, hogy remélem most már hosszabb ideig velünk maradsz ( 1 évet voltam ott ) mondtam neki, hogy sose lehet tudni xd

2023. jan. 18. 16:56
 7/7 anonim válasza:
Igen, sajnos a mi városunkban is ez van, arról nem beszélve, hogy nekem akad 1-2 rosszakaróm is, akik miatt már csúsztam le normálisnak mondható munkahelyről korábban is. A közeli városokban több lehetőség lenne, de a bejárás kész agyhalál. Még anyukám lakhelyén lenne lehetőségem protekcióval, csak ő sajnos majdnem 300 km-re lakik.
2023. jan. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!